Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kinek hogyan szeret elaludni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek hogyan szeret elaludni a ferje?

Figyelt kérdés
A parom nem akarja h. egymast atolelve aludjunk el, en pedig nagyon szeretnem. Csak ez az egy problemaja van velem. Mit tegyek, de annyira szeretem. Csak 10 percet kerek tole, es akkor mar tudom fontos vagyok neki. De amikor mar lefekszik mellem, mar aludni akar azonnal.
2015. ápr. 15. 21:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Én imádok a párommal összebújva elaludni, ha nem alszunk együtt sokkal nehezebben alszom el. Nyugodtabb vagyok ha ölelhetem, foghatom a mellét, vagy rá hajthatom a fejem. 25F
2015. ápr. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi szeretünk összebújva aludni. Többnyire én alszom az ő bal oldalán, a mellkasán, ő meg a bal karjával oldalról ölel/támaszt engem, de néha ő fekszik az én jobb mellemen, és én karolom őt át :) Mindketten imádunk így összebújni, de hamar rájöttünk, hogy fájó nyakkal ébredni nem túl kellemes, úgyhogy általában mielőtt teljesen elaludnánk, mindketten visszakúszunk a saját térfelünkre, és kényelmes pozíciót veszünk fel.
2015. ápr. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból mondom, hogy ölelkezve nem jó elaludni. Egy darabig jó úgy feküdni, de aludni....Arra ébredsz, hogy iszonyatosan zsibbadnak a karjaid vagy éppen arra, hogy megmozdult a másik. Ez nálunk teljes kialvatlanságot eredményezett.
2015. ápr. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát én "kiharcoltam" az összebújva alvást, szerencsére a párom elég nagydarab (izmos:)) így simán rá tudom tenni a fejem a mellkasára, nem zavarja. Ennek ellenére nem így szoktunk elaludni, hanem a kiskifli-nagykifli pózban. Mostanra a párom is megszokta és már ő kéri, hogy bújjak oda, sőt éjszaka ha megébred rögtön átölel, amire én megébredek és úgy fordulok, hogy minél szorosabban össze tudjunk bújni:) Én imádom ezt, és szerintem ő is:)
2015. ápr. 16. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!