Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érti mindenki félre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érti mindenki félre?

Figyelt kérdés

Nemrég a barátommal egy ékszerüzletben voltunk. Én vettem egy fülbevalót és az eladó nagyon mutogatott nekem egy gyűrűt, amire megjegyeztem, hogy szép, de akkor nem volt nálam annyi pénz, majd hazaérve rájöttem, hogy nem fogok érte annyit kiadni. Most volt a szülinapom és a barátom nagy meglepetésemre azt a gyűrűt vette meg nekem egyik ajándékként. Meglepődtem, de tetszett.

Ami megváltozott, hogy mindenki azt hiszi, hogy ez egy eljegyzési gyűrű. Már egy csomó vicces reakció fogadott a barátoktól.


2015. ápr. 15. 22:15
 1/3 To7ka ***** válasza:
Attól függ, hogy adta oda!:) Annyira nem félreértés szerintem, a barátod agyán is átfutott, hogy gyűrűt eljegyzésre szoktak adni (oké oké, lehet valaki vesz előtte, szerintem fura pont egy gyűrűt egy kapcsolat x-edik hónapjában, szülinapra talán más), valamilyen szinten igazuk van, azért az komoly dolog!:) Plusz az is érdekes, hogy pontosan tudod az árát...
2015. ápr. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az a hír járja, hogy a párunktól kapott gyűrű és az eljegyzés szorosan összekapcsolódik. Lehet, hogy te nem így gondolod, de simán félreérthetik, ők így működnek.
2015. ápr. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 opened paradise ***** válasza:
Húzd másik ujjra,ne a gyűrűsre.
2015. ápr. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!