Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakitsak vagy mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitsak vagy mit csináljak?

Figyelt kérdés
2 hónapja vagyok együtt a barátnőmmel de egyre rosszabb a kapcsolatunk vagyis én érzem csak ezt így de igazából majdnem minden nap van valami vitánk.Nincs semmi felelősségérzete,röhögcsél rajta ha egyeseket kap a suliba,nem pakol el maga után soha ha itt alszik nálam és az egészségével se foglalkozik nagyon.Arra gondolok ha szakítanék nagyon rosszul lennék utána,hiányozna nagyon és nem bírnám ki ha más pasival látnám viszont olyan túl jól nem érzem vele magam.Igazábol nem is beszélgetünk,nem kérdezi mi történt velem és ha itt is alszik akkor is csak szexelünk meg filmezünk,szóval nem érzem ezt jó kapcsolatnak.Ti mit csinálnátok?21/F
2015. ápr. 16. 10:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem találsz nála jobbat is.

Nem kell megalkuvónak lenned egész életedben, mert akkor te nem leszel boldog.

2015. ápr. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Neked kell eldönteni, hogy mit akarsz. A te kapcsolatod!

Bár szerintem, női szemmel, ez egyáltalán nem nevezhető kapcsolatnak!

Ha úgy érzed, hogy jobb lenne nélküle, akkor szakíts, ha meg úgymond jól érzed magad a kapcsolatban, akkor ne szakíts!


De azt meg nem hiszem el, hogy 21 Férfi létedre, annyi eszed van, hogy itt kérsz tanácsot, ahelyett, hogy leülnél a barátnőddel és megbeszélnéd vele a dolgokat!

Meg lehetne annyi eszed, hogy tudd, hogy ha sz..r..ul érzed magad egy kapcsolatban, akkor nem kéne erőltetni, van más nő is a világon!

2 hónap meg tulajdonképpen semmi.


Lépj tovább, beszéld meg vele és kész. Éld az életedet! :)

2015. ápr. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés inkább az,hogy mit is akarsz valójában ettől a csajtól?Ha valóban egy komoly hosszabb kapcsolatot szeretnél akkor ezzel a nővel ezt felejtsd el.Nem illetek össze a leírtak alapján.Ő lazábban kezeli a dolgokat,nem érdekli a tanulás,trehány,a mának él.Te viszont komolyabbnak tűnsz.Ha viszont arra kell hogy ne legyél egyedül és néha megdugd,akkor használd egészséggel.Kúrjad,basszad aztán ha tényleg eleged lesz belőle akkor tedd lapátra.
2015. ápr. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!