Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vâltozott meg amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vâltozott meg amikor ennyire jò volt a kapcsolatunk, miért nem mondja el miért?

Figyelt kérdés
szòval mielött barki is elolvasná ès válaszolna legyen minimum 18 èves nem èrdekel egy 16 èves válasza sem mert egyre rosszabb az a korosztály (tisztelt a kivételnek) Van/volt egy lány barátom nagyon jóban voltunk minden nap òrákat beszèltünk telefonon egèsz nap chateltünk egyszer találkoztunk ami nagyon jó volt mindkettõnknek neki van barátja de nekem eszembe se jutott volna megzavarni a kapcsolatukat tudom hogy elèggè tetszem neki ès hogy nagyon könnyen meg tudna szeretni ( ezeket õ mondta) és próbált tõlem távolságot tartani se tudom hogy nehezen ment amikor találkoztunk nem törtènt semmi csak ölelès de persze nem is hagytam volna hogy történjen mivel mint irtam is kapcsolatban van na de találkozás után kis idôvel a barátja nem nèzte jó szemmel a dolgot ès ezèrt ritkán tudtunk beszèlni mondta hogy hiányzom stb na de a lènyeg hogy szó szerint egyik napról a màsikra mondta hogy hagyjam bèkèn gondolom a barátjával veszekedett ès azèrt ez után 1-2 hònappal megkèrdeztem mièrt ès a vàlasz hogy nem èrdeklem ès hogy hagyjam stb nemm.is gondolt rám ilyenek, nyilvàn ez nem teljesen igaz õ nem az a hülye lány tènyleg nagyon okos meg minden nem csinâlt volna ilyet hogy 1 nap csak úgy hagyjam nem az a fajta tekintve az elõzmènyeket csak a barátja miatt momdhatta persze tagadta ès nem akar velem beszèlni eltelt fèl èv ès mèg mindig rossz ès ugymond hiányzik ritkán találni olyat akivel ennyire jól megèrteti magát az ember ès ennyire jó kapcsolatot alakít ki, de elèg furcsa így mivel szinte olyan mintha utálna ès egyszerûen nem èrtem mièrt ha valaki tud èrtelmes tanácsot adni annak örülnèk :)

2015. ápr. 16. 13:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem te is leirtad magadnak a valaszt. De osszefoglalva, valasztott. Es a baratjat valasztotta egy fellangolas helyett, barmennyire is nem erzed magad hibasnak, nem igy mukodnek a dolgok. Egyszerre nem lehet 2 emberrel egyszerre, meg ha ti nem is jartatok csak "baraqtok" voltatok.
2015. ápr. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
1 es nem èrted mi csak barátok voltunk èn csak azt szerettem volna hogy ez maradjon meg helyes hogy a baràtjàt választotta de nem kellett választania mivel eszembe nem jutott belepiszkálni a kapcsolatába most csak a baràtsàgrol van szò
2015. ápr. 16. 13:19
 3/12 anonim ***** válasza:

Jézusom, mi lenne, ha megismerkednél a vesszőkkel?

Rémes ez a szöveg.

16 éves ne válaszoljon, de nem vagy agyilag fejlettebb, mint egy 16 éves.

Miért csodálkozol? A lány a párját választotta, nem téged.

2015. ápr. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Oke, ezt magyarazd el a pasijanak...hidd el nem fog sikerulni. Barmennyire is vagy te erkolcsos, es csak baratkozni akarsz, a dolgok nem igy mukodnek a valosagban.
2015. ápr. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
1 pont lesz....arom a vesszõket ezen az igènytelen oldalon ahol az emberek nagy rèsze nem normális agyvèrzèst ne kapjál.már, meg te agyhalott olvasd már el mit irtam az 1 esnek
2015. ápr. 16. 13:22
 6/12 A kérdező kommentje:
köszönöm annak aki normális választ ír aki meg 2 lábon jàrò helyesírási szótárnak hiszi magát màshol okoskodjon :)
2015. ápr. 16. 13:24
 7/12 anonim ***** válasza:

Ó, tehát ha más igénytelen, akkor nincs meg benned az igényességre való vágy? Értem.

Ez nem helyesírási szótár, ez igényesség magunkkal szemben.

Valószínűleg az az agyhalott, aki tud rendesen írni, értem.

Továbbá azt is nézd már meg, hogy ugyan abban a percben írtál te is, mint én. : )

Egyébként szerintem a csaj jobban járt, hogy lekoptatott téged, nem tűnsz valami igényesnek/értelmesnek.

2015. ápr. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
nagyon nem szeretem az olyan embereket akik okoskodni ès kötekedni járnak ide èrdekes más tudott normálisan a kèrdèsre válaszolni gondolom te èrtelmesnek tartod magad hogy rögtön belekötöttèl vàlaszoltál a kèrdèsre de se a hülyesègeid nem èrdekelnek se az hogy kötekedsz az hogy ezzel felidegesítesz ès ilyen választ kapsz rá nem azt jelenti hogy megitèlhetsz . Kiírtam egy szàmomra fontos kèrdèst egy szàmomra fontos szemèlyrõl ès igen nem volt a legjobb szövegalkotás ès nem a legszabályosabb de azzal hogy kötekszel nagykèpûen ès felidegesítesz , mikor csak választ vàrtam a kèrdèsedre , nyilván te nagyon okos vagy igazi jó magyar felfogással hogy : (hù most jol megmondom neki megmutatom hogy beletudok kötni mert èn nagyon okos vagyok) tedd meg hogy mivel kib...aszott okos vagy hogy nem folytatod az èrtelmetlen kommentjeidet nem ezèrt irtam ki a kèrdèst :D
2015. ápr. 16. 14:01
 9/12 anonim ***** válasza:

Micsoda sztereotip véleményed van! : )

Te viselkedsz úgy, mint aki annyira ismeri a másikat, hogy tudja, hogy mit mond.

Egyébként igen, jó a felfogásom és a helyesírásom is.

Plusz ha a lány téged annyira érdekelne, akkor fognád a valagad és személyesen megkeresnéd, hogy őszintén mondja el, hogy miért rázott le, és nem neten próbálnád kiszedni belőle.

2015. ápr. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
majdnem 5 órára lakik tõlem így kicsit nehèz persze megkerestem volna szemèlyesen ha nem így lenne :)
2015. ápr. 16. 17:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!