Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem kíván, beteg, vagy velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kíván, beteg, vagy velem van baj?

Figyelt kérdés

A párommal 2 éve ismerjük egymást, de csak 2 hónapja vagyunk együtt. Ő 27, én 26 éves vagyok. Előttem volt egy 3 éves kapcsolata amibe nem szerettem volna belerondítani, (pedig csak szenvedtek állítóla) így szépen a háttérben kivártam a soromat. Amíg az exével volt sokszor panaszkodott, hogy nem működik a sex, többre vágyik, legalább 2 naponta igényelné, de az ex szexuális igénye egyenlő a nullával. Az exe után összejött egy másik lánnyal, akit állítólag nem kívánt, mert nem voltak egy hullámhosszon, és ha a lány kezdeményezett, mindig arra hivatkozott hogy fáradt.

Na mármost a helyzet a következő. Mi nagyon is egy hullámhosszon vagyunk, össze is költöztünk nagyon rövid időn belül. Lesi minden kívánságom, ahogy én is az övét. Érzem hogy szeret, ahogyan én is őt, nem hiába vártunk egymásra ennyi időt. Nem tudom elképzelni már az életem mással. Ez biztos furcsán hangzik, de tudom hogy ő az igazi.

A probléma a következő. 1 kezemen meg tudom számolni hányszor feküdtünk le egymással a 2 hónap alatt. Abszolút nem kezdeményez. Ha én kezdeményezek, akkor azt mondja, hogy most fáradt. Vagy ha össze is jön vmi, az is nehezen, mert nehezen lesz erekciója, ha lesz is vagy lelankad, vagy 2 percen belül elélvez. Hozzáteszem, nem is túl nagy neki, de ez érdekelne a legkevésbé. Tudom, kommunikáció a lényege mindennek, mindent meg is beszélünk, de ha ezt szóba hozom, terel, mellé beszél. Tanácstalan vagyok. Annyira régóta vágyom rá, annyira szeretem, ezen kívül minden tökéletesen működik, de az ágyban nem érzem nőnek magam mellette... Megjegyzem, az én szexuális igényem sem a frigiditást súrolja. Bőven beérném heti 2 összebújással.

Kíváncsi lennék a véleményetekre. Mi tévő legyek, mit tanácsoltok?

Az értelmes válaszokat előre is köszönö!



2015. ápr. 16. 15:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Nála van a gond ha több barátnőjével előtted nem ment neki jól a szex. vagy pszichikai, vagy egyéb. Menjen el egy terapeutához. Így a kapcsolatotok nem lesz tartós, ha nem érzed nőnek magad mellette, hiába szereted. Lehet akár aszexuális, lehet bármi egyéb baja, csak fél beismerni.
2015. ápr. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%
Vagy mégse tart elég vonzónak, hiába szeret, vagy valóban valami gondja van. Ezt így nem lehet megmondani. Minden esetre legyel vele türelmes, segítőkesz, mert ez biztosan őt is bántja.
2015. ápr. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyertelmuen betegségben szenved, csak vagy nemtudja vagy nem meri bevallani. Szoval minel hamarabb vid ld el orvoshoz vagy nemtom hova, ha tenyleg szeretnel vele maradni
2015. ápr. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Esetleg saját magának vannak komplexusai attól, hogy a méretei (teljesítménye?) gyengébb az átlagosnál? Így hirtelen erre tudok gondolni. Esetlegesen az a bizonyos előző partner jellemezhette negatívan a teljesítményét.


Voltam hasonló helyzetben, a párom annyira frusztrálta magát azon, hogy kicsi és nem fog tetszeni és biztos nem lesz jó és bármi, hogy mikor oda jutottunk, azonnal odalett az érdeklődése. Amitől persze még jobban frusztrálta magát... Viszont nagyon nem szívesen beszélt róla. Nálunk hosszú-hosszú türelem volt a megoldás, nem kezdeményeztem közvetlenül, hogy vissza kelljen utasítania, inkább csak jelezgetve: célzatos odabújás, egy érzékibb csók... :) Erre vagy reagál, vagy nem, de nem visszautasítás az utóbbi sem, hogy még attól is rosszul érezze magát. Illetve rengeteget jelentenek a pozitív visszajelzések, hogy elhiggye, téged _tényleg_ nem zavar, hogy milyen, és férfi lehet melletted így is. Emellett persze nem árt rengeteg összebújás, simi, miegyéb, aminél nem számít, hogy éppen van-e erekciója. Így kicsit a te igényeiddel is foglalkozik. :)

Amennyiben szeret, és más gondotok nincs, csak idő kérdése a dolog. De ha ennyit vártatok egymásra, akkor biztos vagyok benne, hogy átlendültök majd ezen, csak kell egy nagy adag türelem és kitartás hozzá. Nálunk bevált, szóval van remény. :)

Ha nagyon nincs megoldás, nem vágyik rád, nem igényli még a szimpla összebújást sem, konkrét szeretkezés nélkül, akkor lehet, hogy valóban érdemes szakembert felkeresnetek, együtt, ha hajlandó rá. Csak vigyázz, nehogy bántásnak vegye, óvatosan hozd fel a témát.

2015. ápr. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nézd, ha már a szex sem megy, akkor miből gondolod, hogy ő az igazi? Velem is történt már ilyen, hatalmas csalódás volt, és nagyon nehéz azóta is beismernek, hogy nem ő az igazi. Addig már eljutottam, hogy nem ő az igazi, de közel volt hozzá... :-) Ha nem sikerül megbeszélni vele, akkor könnyen lehet, hogy emiatt kerül válságba a kapcsolatod. Nyilván megvan az oka, amit nem szeretne megosztani veled, ami meg azt jelenti, hogy nem bízik meg annyira benned, mint gondolod.
2015. ápr. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!