Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert feledek ily nehezen ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert feledek ily nehezen ha en szakitottam?

Figyelt kérdés

A 4.baratom volt es mindent nagyon elterveztunk..minden tokeletes volt teljesen, egeszen addig mig atlepte a hataraim es megprobalt leteperni...szuz vagyok es o ezt nagyon jol tudta.

annyira lesokkolt amit sikerult tennie hogy sirtam csomot es teljesen leterhelt lettem...a szuzessegem megvan meg mindig csak benyult a bugyimba....azt tudni kell rolam hogy fedetlen testem nem erintette meg senki.Ezek utan szakitottam mert feltem tole es feltem vele lenni..

de most hirtelen felidezodott minden amiket beszelgettunk az elore leszervezett duplarandik...a kozos jovonk...annyira gyonyorunek tunt minden...a versei es a gyonyoru ismetlodo de mindig mas szerelemvallasai...hianyzik..

szeretem ot es tudom hogy o is szeret...

lehet csak hianyzik hogy valaki atoleljen es mondja hogy szeret..nem tudom oszinten de most ujra borzalmasan erzem magam es a siras kerulget...a szuleim szerint csak ki akart hasznalni mert artatlan es szerintuk gyonyoru vagyok.

mit tegyek? en 17/L o 20/F


2015. ápr. 16. 22:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Mért nem engedted neki?
2015. ápr. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
mert nem allok ra keszen
2015. ápr. 16. 22:32
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Neked kutya kell, nem barát. Kapcsolatfüggő vagy.
2015. ápr. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted,hogy otthagytad,ha igazán szeretett volna,akkor tiszteletben tartotta volna,hogy erre még nem âllsz készen.. Találsz majd valakit,aki meg fog érteni,és elfogadja majd az elveidet és érzéseidet. Ezt a barmot meg hagyd! Sok sikert!19/L
2015. ápr. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
MIóta voltatok együtt? Egy 20 éves fiútól ez annyira nem meglepő igazából. Ezzel csak azt mutatta ki, hogy mennyire szeret téged. Nem kell emiatt lebarmozni, vagy kidobni... Ha megmondod neki, hoyg nem állsz még rá készen azt is meg fogja érteni... bár férfiból van, de remélhetőleg nem hülye úgyhogy megérti... Beszéld inkább meg ezt vele... a legtöbb kapcsolat a kommunikáció hiánya miatt megy tönkre
2015. ápr. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!