Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ebben az idegőrlő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ebben az idegőrlő helyzetben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van egy fiú, akivel már 2,5 éve együtt vagyok. Még soha senkit nem szerettem ennyire, mint őt. Rengeteg csodás élményben volt részünk, de sajnos már nem élvezem ezt a kapcsolatot annyira, mint ahogyan azt szeretném.

Több problémánk is van:

-szexuális

-figyelmesség

-őszinteség.


Bár tudom, hogy nem csalna meg, de az apróbb hazugságai miatt nem tudok megbízni benne.


Rengeteget sírok és már számtalanszor próbáltam vele megbeszélni a dolgokat, de a veszekedések csak rossz irányba viszik ezt a kapcsolatot.


Ugyanakkor szakítani sem tudok vele, hiszen rengeteg emlék köt hozzá és hatalmas álmaink vannak.


Mit tegyek?


20/L


2015. ápr. 16. 22:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi ilyen mélyponton vagyunk most a párommal. Attòl tartok,hogy annak ellenére,hogy szeret,be fogja adni a törölközôt. Nem azt látja,hogy segìteni akarok,hanem azt,hogy támadok és bántom.. 19/L
2015. ápr. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem azt látja,hogy segìteni akarok,hanem azt,hogy támadok és bántom.


Pont ugyanezt érzem, hogy a segítségével csak támad és bánt engem.

2015. ápr. 16. 22:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Ugyanez. 2 napja szakítottunk. Másfél évet voltunk együtt, de rengeteg kalandban volt részünk. De sajnos be kell látni, hogy semmi nem tart örökké. Nehéz, de a szívedre kell hallgatnod, és te legyél az első magadnak. Előbb utóbb ez fel fog emészteni. Sajnálom, de én csak ezt tudom mondani. 21/l
2015. ápr. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Annyira borzasztó ebbe belegondolni.

Mindig Ő volt az első.. mindent érte tettem meg. Aztán pofára estem :(

2015. ápr. 16. 23:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!