Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért titkolja a baráti társaságunkban, hogy együtt vagyunk?

Figyelt kérdés

A barátommal közös hobbink van. Ez egy sport, amit közösen szoktunk űzni néhány ismerősünkkel, és egy ilyen "csoportos sportolás" alkalmával ismertük meg egymást is. Összejöttünk, már 4 hónapja együtt vagyunk, és azóta 3 ilyen csoportos találkozón voltunk együtt, de mindig csak annyi volt, h együtt mentünk és együtt jöttünk el... amíg ott voltunk, addig hozzám sem ért és kb oda sem jött hozzám végig, inkább haverjaival volt, akikkel már évek óta együtt sportol (én meg ugye még új vagyok, meg én másokkal vagyok jóban a csoportból). Kicsit rosszul esik, illetve nem tudom hova tenni ezt a dolgot...hogy miért nem mutatja ki, h mi együtt vagyunk. Múltkor kérdezte h a csoportból tudják-e h járunk, mondtam h nem hiszem, aztán nemis beszéltünk róla többet. Mikor az egyik találkozón odamentem hozzá és megsimogattam a hátát, akkor megfogta a kezemet egy kis időre, de ennyi. Más barátainak, ismerőseinek gyakran beszél rólam... nem értem... talán ezt a közeget meg szeretné tartani így, hogy a haverjaival lóg? Olyan kellemetlen ez így nekem... mert nem szégyell, ez biztos, de akkor miért csinálja?

21/L


2015. ápr. 16. 22:46
 1/2 Girls are ridiculously shallow ***** válasza:
NWO. A barátod illuminátus zsidó fasiszta szabadkőműves bankár.
2015. ápr. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Azért mert nyomi :D

Már bocsi..de ha igazán szeretünk valakit akkor nem szégyelljük őt a barátaink előtt hanem felvállaljuk őt..

Kérdezz rá tőle miért van ez;)

2015. ápr. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!