Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek nagy probléma lenne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek nagy probléma lenne, ha a párotok nem rendelkezne Facebookkal?

Figyelt kérdés
Ha nincs otthon, hogy tartanátok a kapcsolatot egymással? Nem gond ez a mai világban, ha valaki facebook nélkül él? Kapcsolatban lennétek egyáltalán egy ilyen emberrel?
2015. ápr. 16. 23:18
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
Én kapcsolatban is vagyok egy ilyen emberrel :). Sztem egyáltalán nem baj. Nekem van ugyan, de én is egyre ritkábban megyek fel rá. Amúgy emailen kommunikálunk egymással napközben - nekem okostelefonom van, így azonnali hozzáférésem van az üzenetekhez, ő meg otthonról dolgozik internetes felületen.
2015. ápr. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
89%
Nem létezik amúgy számodra más? Email, sms, telefon... Nem kötelező ám egymás seggében lógni 0-24-ben.
2015. ápr. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
imassage-n kommunikálunk.
2015. ápr. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:

Nem. Amúgy nekem nincs (egyszer egy munkámhoz kellett, de amint elvégeztem, azonnal letiltottam, brrr).

A páromnak valamiért van egy ideje, de nem lóg ott.


Egyrészt kibírom abban a pár órában, amíg nincs itthon, tudok mit csinálni. Egész délután és éjjel itthon van, plusz hétvégén is. Ha nagyon akarok valamit, van telefon... Nem látom a problémát. Pár évvel ezelőttig is elvoltak az emberek egy kapcsolatban, Facebook nélkül is... :D

Most már, hogy sokak el nem tudják képzelni nélküle az életet, azértse lesz. Aki emiatt rossz szemmel néz rám, az ne is legyen az ismerőseim között :D

2015. ápr. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
75%
Jézusom. Amíg internet nem volt is tartották a kapcsolatot. Most megáll az élet ha vki nincs fent? Én se vagyok fent. Régebben igen de mióta töröltem magam sokkal jobb és tartalmasabb az életem. Kicsit se hiányzik
2015. ápr. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:

Nem ez a mérvadó, sms-ben is lehet beszélni, ha csak egy rövid üzenetet akar vki átadni, de én whatsapp-on szoktam írni a páromnak, hogy pl. hazafele hozzon zsemlét stb. :)

Tehát szerintem nem hátrány, de jó az, ha az apróbb dolgokat "ingyen" is tudatni lehet "chaten" keresztül a másikkal.

2015. ápr. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:

Nem jelentene problémát, ha nincs facebookja. De legyen telefonja vagy skype-ja, vibere (ezek utóbbiak ingyenesek, a facebookban is az a jó, hogy lehet ingyen üzenni). Szóval, ha meg tudjuk oldani, hogy máshogy beszéljünk, akkor oké.

(Tuti lenne nem egy olyan nap, amikor nem tudnánk találkozni, úgyhogy fontos! És lehetőleg legyen akkor ingyen.)

2015. ápr. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:

Szerintem nem gáz, én is egy olyan emberrel élek együtt, akinek nincsen. Van telefon, ingyen beszélünk egymással, ennyi.

A facebook nem határozhat meg egy embert, vagy egy kapcsolatot. Sőt nekem nem is kellene, csak van néhány barátom, és családtagom, akikkel a külföldi tartózkodásuk miatt leginkább ott tudom tartani a kapcsolatot. De ezen túl, tojok rá.

2015. ápr. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
13%

Nekem magamnak sincs, így aligha gond.


Jelzem:

20 éve még nem létezett internet (illetve titkos katonai rendszerként Amerikában volt, de a mai értelemben nem volt); tehát sem Facebook, sem e-mail, semmi ilyesmi.

25 éve még mobiltelefon sem, vezetékes telefon is csak kevés családban.

Mégis megoldották a kapcsolattartást Akik akarták.


Ami azt illeti, hogy kapcsolatban lennék-e, Aki igazán szereti a másikat, ennél sokkal nagyobb nehézségeket is leküzd.

2015. ápr. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
82%

Viber-ről, Skype-ról nem hallottál kérdező? Akkor legalább láthatjuk is egymást.


"Nem gond ez a mai világban, ha valaki facebook nélkül él? "


Nem, inkább az, amikor valaki naponta 30-at posztol, és minden szart belájkol. Rögtön is megy unfollow-ra az ilyen.

2015. ápr. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!