Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudom hogy ez tartja vissza,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom hogy ez tartja vissza, de most mit csináljak?

Figyelt kérdés
3 hónapja szakítottam a pasimmal, én teljesen túlléptem rajta, de ő rajtam egyáltalán nem. Egy új fiúval alakulgat a kapcsolatunk, de nem mer közeledni nagyon felém az exem miatt. Mivel nem lépett még túl rajtam, fél tőle, mert az exem iszonyat féltékeny és idegbeteg típus,balhézik azóta is, kötekedik meg minden, és már egy buliban bele is kötött az exem és ordibálós jelenetet rendezett. Tudom hogy az új fiú is azt akarja amit én de az exem akadály.. mit tegyek szerintetek?
2015. ápr. 17. 00:28
 1/7 anonim ***** válasza:
ha igazán akarna kiállna az exed ellen, mondjuk az új gyerek helyébe én az exet úgy kiröhögném.
2015. ápr. 17. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
tudom hogy akar valamit, csak nem nagyon meri kinyirni a száját(én sem merném) mert exem egy 197centis 110kg-os kigyúrt idegbeteg állat, az új pedig kb 170centis kis vekonyka, van vagy 65kg.. exemnek pedig az hogy jol megverjük aki nem szimpi megszokott dolog....
2015. ápr. 17. 00:37
 3/7 anonim ***** válasza:
Én nem félnék tőle, az izom nem minden, simán le lehet győzni, na meg a verekedéssel amúgy is vigyázzon de ha annyira akar feljelentét magának...
2015. ápr. 17. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát magyarázd el neki hogy feleslegesen csinálja ezt ti már így se úgy se lesztek soha többé együtt már nem szereted és ezt fogja fel végre és hagyjon titeket békén a saját életeteket élni. Törődjön ő is a sajátjával keressen magának egy másik lányt. Ja az se ártana ha tudná kezelni az indulatait.. Mert lehet egyszer megtalálja az emberét és őt fogja valaki összecsomagolni a nagy szájával együtt.
2015. ápr. 17. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én az új srác helyében veszettül élvezném a kialakuló helyzetet. De lehet, hogy csak én vagyok ilyen szadista.
2015. ápr. 17. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szóval az exed egy barom,izomagy tipikus alfa. Az új pasid meg egy anorexiás aki ilyen trendi mai nyurga kiscsavo. És mikor lesz egy normális pasid?
2015. ápr. 17. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az is megér egy misét, hogy hogyan tudtál egy ilyen exxel összeállni annak idején!?

Mert nem most lett ilyen az tuti!

2015. ápr. 17. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!