Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg nem kéne bántania,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nem kéne bántania, hogy a barátom ezt teszi?

Figyelt kérdés

A barátommal elég sokat vagyunk együtt, de van, h néhány napot külön töltünk, és ekkor nekem facebookon nem ír, mert pl a Pista haverjával van és épp iszogatnak, de van egy-két lány haverja, akiknek ilyenkor is ír. Ez engem bánt, mert oké hogy elfoglalt és nem ír nekem, de akkor más lányoknak miért tud írni? Meg az is oké, hogy csak ilyenkor tud velük beszélgetni, mert mikor együtt vagyunk,akkor nem akar facebookozgatni, de akkor is rosszul esik. Okkal vagy ok nélkül?

20/L


2015. ápr. 17. 01:05
 1/8 anonim válasza:

Megcsal!

Problem solved!

2015. ápr. 17. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%
Okkal, nekem se tetszene, bár legalább mikor együtt vagytok, akkor nem beszélget más lányokkal...
2015. ápr. 17. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne csinálj ebből problémát.Mi Fiúk máshogy vagyunk összerakva.Az sem túl jó,ha nagyon egymásra vagytok tapadva.Ez nem azt jelenti,hogy nem vagy neki fontos.
2015. ápr. 17. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%
Kit érdekel hogyan vagytok összerakva, az ember figyeljen oda a párja érzéseire. Ha írok a barátomnak és azért nem válaszolna mert "nem ér rá" a többi lányismerősével való csevejek miatt, akkor biztosan nem lennénk jóban. :D
2015. ápr. 17. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
pwn!
2015. ápr. 17. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 opened paradise ***** válasza:
Érthető,hogy rosszul esik,de hidd el,hogy szerencsés vagy,amiért melletted egyáltalán nem csinálja.
2015. ápr. 17. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hogy várhatod el,hogy megertsenek,ha nem vagy képes Mások helyébe kepzelni magad.Egyébként nagyon régen Megtalálták a problémádra a megoldást.Az a neve,hogy:Kommunikáció.Téged minősít,hogy idegenektől kérsz tanácsot,ahelyett,hogy elmondanad a barátodnak a problémádat.Ebből is látszik,hogy még elég éretlen vagy.
2015. ápr. 17. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is rosszul esne ha nem válaszolna, de nem csinálnék belőle ekkora ügyet. Van hogy ne beszélünk két-három napig normálisan.
2015. ápr. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!