Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehetne elfelejteni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetne elfelejteni egy személyben egy szerelmet és egy barátot?

Figyelt kérdés
kb 5 éve a legjobb fiú barátom volt. Aztán voltak időszakok, amikor közeledett felém, többet akart, együtt akart velem járni, de én nem akartam egy jó baráttal, nem akartam elrontani ezt a barátságot. Fura, de régen külsőre nem is jött be, de idővel valahogy nagyon is bejött, mintha megszépült volna a szememben. aztán kb 1 évvel ezelőtt újra közeledett felém és nem mondtam neki nemet, megtörtént, lefeküdtünk és azt hittem együtt vagyunk, 4-5 hónapig tökjó volt minden. aztán feltűnt, hogy annyit nem keres, mint szokott. én erre rákérdeztem, hogy miért van ez és azt mondta, hogy hát ő csak jól el van velem, aminek örül is, de csak ennyi.. hát full összetörtem, mert én meg beleszerettem, totál ki voltam ettől. 2-3 hónappal később összejött egy 16 éves kiscsajjal, hát ettől még jobban ki voltam, hogy nálam egy 10 évvel fiatalabb csaj úgymond ,,legyőzött,, (ez a kapcsolat kb 2 hónapig se tartott). Velem meg totál elutasító lett, nem akart velem beszélni, így hát nem kerestem, eltűntem, de ő írogatott én viszont nem válaszoltam neki, mert külföldön voltam.. még ő volt felháborodva, hogy eltűntem, többé ilyet ne csináljak, pedig aztán ő nem akart beszélni velem.. Folyamat azt akarta megint, hogy találkozzunk.. mikor külföldről hazamentem lefényképeztem és elküldtem neki h most épp a városában vagyok, ő berágott rám mert nem álltam meg és mentem el hozzá. ekkor közölte velem, hogy jobb is h nem találkoztunk, mert barátnője van. Annyira tudtam, hogy ez csak hazugság és csak azért mondja, mert berágott rám. Mondtam neki, h nem érdekel, h van kapcsolata én vele akarok lenni és hát én a kis naiv reménykedtem, megint lefeküdtünk.. ezek után nem igen keresett, csak én őt, de lefeküdtünk még párszor. Az utolsó találkozásunkon úgy alakítottam egy beszélgetést, hogy elmondja nekem az igazat, hogy mikor is lett vége a kiscsajjal ez a kapcsolat és hát elszólta magát, olyan dátumot mondott, ami még a külföldi hazajövetelem előtt volt. én ezt számonkértem rajta, berágott rám, h nekem ehhez mi közöm van.. volt veszekedés nem kicsi, utána még mondta, h jobb ha nem találkozunk többé, mert megfojtom néha a vágyammal. ezt is miért utólag mondja, h sok vagyok szex téren és vegyek vissza. Mondtam neki, hogy jó akkor ne legyen köztünk semmi és legyünk pajtik, mint régen. de ő ezt nem akarta és kitörölt letörölt, megszakított velem minden kapcsolatot. Azóta eltelt 6-7 hónap és megőrülök, hogy nem tudok róla semmit. lefogytam 8kg-ot, depressziós vagyok, mindennap ő jár a fejemben.. Mit csináljak, hogy elfelejtsem? annyira bánom, hogy ellágyultam annó.. azt hiszem most voltam szerelmes először úgy igazán.. ezért is olyan nehéz.. úgy érzem két szék közül a pad alá estem..elvesztettem egy barátot és egy szerelmet is..
2015. ápr. 17. 01:15
 1/3 anonim ***** válasza:
én megértelek téged..én is így jártam,a volt barátommal többször is lefeküdtem miutűn szakítottunk,gondoltam hátha majd így visszatér hozzám..idővel így is tett..de mondjuk nálatok másabb a helyzet..6-7 hónapja egyáltalán nem keresett téged? lehet hogy csak azt látja maga előtt,hogy te mindenképp komolyan kapcsolatot akar,bár nem értem én nem szakítanám meg a kapcsolatot egyik fiú barátommal sem,mert esetleg többet akarna,,elég érdekesen áll hozzád,az biztos hogy kihasználta a helyzetet..fölényben volt,soha többé nem szabad oda adnod magad neki,mert így nem fog téged értékelni soha,semmibe fog nézni,sőt régen ezt tette valószínűleg ezért is nem keresett. esetleg felkereshetnéd valahogyan,elmondhatnád neki hogy legalább barátok maradjatok,bár én nem hiszek a fiú lány barátságokban mivel az egyik mindig többet érez ,és ez már valakinek szenvedéssel jár :/
2015. ápr. 17. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem, nem keresett egyszer se azóta. Ha visszacsinálhatnám, szerintem egyszer se feküdtem volna le vele. :/
2015. ápr. 17. 01:43
 3/3 anonim ***** válasza:

mindketten kisded játékokat játszó ovisok voltatok.. szerintem jobb neked nélküle,és neki is nélküled


magadat rakd helyre,és próbálj felnőttként gondolkodni!


egy párkapcsolat a bizalmon és őszinteségen kell hogy alapuljon! előre le kell tisztázni,milyen viszonyban vagy a következő jelölttel és nyugodtan leléphetsz,ha valami nem tetszik...napokat,heteket meg ne várj semmilyen üzenetre


aki pedig nem képes annyit belefektetni az ismerkedésbe, hogy normális randira hívjon,azzal nehogy lefeküdj.

2015. ápr. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!