Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan kérte vissza?

Figyelt kérdés
A születésnapomra kaptam a páromtól egy új telefont ( érintős, számlás), annyi volt a kikötése,hogy ő akarja füzetni.Egyszer elveszítette a saját új mobilját, és nagy veszekedés közepette visszakére az enyémet, azzal az ürüggyel, hogy ő füzeti. Jogosan kérte vissza azt az ajándékot amit nekem vett?Neki az új mellett volt még kettő.19/L
2015. ápr. 17. 11:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
hát kicsit pofátlanság ajándékot visszakérni...
2015. ápr. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

pofatlan

vissza kerheti.

de neked adta. nem kotelesseged vissza adni..

2015. ápr. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Miért hagytad? Van szád, meg tudod neki mondani, hogy köszönöd, de te tudsz boldogulni egyedül is. És nem vagyok vadbarom, köszönöm a kedvességed, amit a leveledben is leírtál nekem. Ha pedig fizeti a dolgaid, akkor utána nem kéne meglepődni, hogy így kezel. Ennyi az egész.
2015. ápr. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Egy pár vagyunk,és ilyen ez miatt hagyjam ott? Szívesen drágaság :) Ez volt az egyetlen amit füzetett,mit nem lehet ezen megérteni?
2015. ápr. 17. 12:36
 5/8 anonim ***** válasza:
Miért nem tudsz írni? :D Hát ez kicsit nagy ajándék főleg ilyen fiatalon, pofátlanság hogy visszavette de én nem lennék együtt ezzel a fiúval. :D
2015. ápr. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Elnézést,de siettem.
2015. ápr. 17. 13:01
 7/8 anonim ***** válasza:

Számlát fizetni szoktak, nem füzetni...

Máskor is láttam ezt a oldalon, ez elterjedt vagy mindig te vagy? :D

Telefont meg vegyél magadnak. :) És én a továbbiakban nem fogadnék el semmit tôle.

2015. ápr. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
52%

Jogilag: Ha a te neveden van, akkor nem kérheti.


Erkölcsileg: Ajándékot nem illik visszakérni. Pont ezért ajándék.


Logikailag: Ha neked van 3 telefonod, neki egy sem... háát, valami megoldást kell(ett volna) találni.


Összegezve: Higgadjatok le, és beszéljétek meg a dolgot. A pároddal való beszélgetés mindig jobb eredménnyel fog járni, mint egy anonim fórumon az idegenek segítsége.


Jaa, és még valami: fizetni, nem pedig 'füzetni'. Bocsi, nem szokásom, de nagyon zavaró..


Sok sikert! :)

2015. ápr. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!