Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most leszünk 1 éve együtt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most leszünk 1 éve együtt a barátommal. Én 16 vagyok, ő 18. Budapesten lakom, ő 1 órára innen (vonattal), ezért csak hétvégente találkozunk, de akkor egész hétvégén nálunk van (vagy esetleg én náluk). Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, a monotonitás kezd eluralkodni a kapcsolatunkon, mit tegyek?Ő idén érettségizik, szóval utána gyakrabban fogunk tudni találkozni, de félek addigra már teljesen ellaposodik a kapcsolatunk. Vele szeretnék maradni, ezért a szakítás nem opció. Hogyan dobhatnám fel egy kicsit a hétvégéket? Egyéb tanácsok?

2015. ápr. 18. 10:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pont attól vált monotonná, hogy statikusan van felépítve a kapcsolatotok. Minden hétvége, ha esik ha fúj. Mondjuk az időjárás már kezd jobb lenni, kirándulás, szabadtéri programokat lehet szervezni.
2015. ápr. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Csináljatok programokat, mozduljatok ki, ne csak egymáshoz járjatok át! Egyébként hetente egy hétvégényit együtt lenni rengeteg idő, nekünk a párommal mostanában nem jut ennyi, mert mindketten egyetemre járunk, sokat tanulunk, dolgozunk is mellette. Mégis jól elvagyunk, és hiába vagyunk együtt 3 éve, semmi monotonitás vagy unalom nincs benne.
2015. ápr. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez a nálad-vagy-nálam bármilyen kapcsolatot képes megölni. Ahogy a többiek mondják, a megoldás a programszervezés: mozduljatok ki, csináljatok valamit! Télen el lehet járni fedett helyre: meginni valahol egy kávét, moziba akár egy művészfilmre is, ingyenes, kis pénzbe kerülő előadásokra (művészkávézókban, kocsmákban általában akad), megnézni az adventi gagyisort stb. Tavasszal végképp: itt vidéken kéthetente van valami program, az képtelenség, hogy Budapesten és a környékén ne találjatok magatoknak programot. A szentendrei skanzenben mikor voltatok utoljára?


Egyéb tanács: amikor nem vagytok együtt, nem ráfüggeni a netre, hanem egyedül is mászkálni, programot szervezni, elfoglalni magatokat. Rögtön lesz miről beszélnetek ;)

2015. ápr. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!