Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan közöljem finoman, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közöljem finoman, hogy rosszul csókol?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

19 éves lány vagyok, és úgymond összeszedtem egy srácot aki 17 éves. Megpróbáltuk a járást, de nem ment, úgyhogy most részemről csak ilyen összejárkálós dolgok vannak.

A kérdés az, hogy hogyan mondjam el neki, hogy csináljon valamit a fogaival csók közben, mert vagy leharapja a fél arcom, vagy állandóan ütköznek a fogaink. Vagy hogyan tanítsam meg rendesen csókolni? Szexben egész ügyes, sőt.. mondhatni jó vele, bár van még mit tanulnia. Jóval tapasztaltabb vagyok nála ez tény.

Előre is köszi a segítséget!


2015. ápr. 18. 11:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

"Nem szeretném, ha megsértődnél, de szeretnék őszinte lenni veled. Rosszul csókolsz, és szeretném, ha fejlesztenéd magad. Ezt és ezt csinálod rosszul, és jó lenne, ha változtatnál rajta."


Te pedig engedd őt sokat gyakorolni rajtad.


15/L

2015. ápr. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igy van rendjén ^^ ezt kell tenned
2015. ápr. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Csók közbe mondd meg neki hogy ez így nem jó és mutasd meg neki mit csináljon másképp. Kommunikációból lehet tanulni
2015. ápr. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!