Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek létezik fiú-lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik fiú-lány között barátság?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon jó fiú barátom és mindent megbeszélünk elmondd mindent én is neki. Nagyon jol megértjük egymast és megbízunk a masikban.

2015. ápr. 18. 11:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
nem
2015. ápr. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tetszik a külseje vagy a szexuális habitusa, akkor lehet.
2015. ápr. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
61%
Le merném fogadni, hogy a lábaid közé akar férkőzni a srác.
2015. ápr. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
93%
Nekem is van sok fiú barátom, de van köztük meleg is, na ő benne bízom meg teljesen.
2015. ápr. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
88%
Létezik, de az egyik félnek nagyon fáj!
2015. ápr. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
90%
Igen. Testvérként szeretjük egymást. Viszont ehhez kell az, hogy egyikünknek sem tetszik a másik, nincs köztünk vonzalom.
2015. ápr. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Én 13/L vagyok ő 15/F
2015. ápr. 18. 11:36
 8/19 anonim ***** válasza:

igen, bár nálunk ez úgy működött, hogy én először bele voltam zúgva mint a nagyágyú, viszont most már lassan egy éve nem tudok ránézni másképp, az egyik legjobb barátom lett, mindent megbeszélünk, elvagyunk stb, pedig szerintem is jó pasi, szerinte is jó csaj vagyok, de onnantól kezdve hogy beléptettük egymást a barát zónába semmi, ráadásul összejöttem a legjobb barátjával, innentől kezdve meg aztán végképp nem fogunk egymásra mászni, bár a barátságunk előbb kezdődött mint a kapcsolatom


19/L

2015. ápr. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
59%

Eskü még a barátsághoz is túl fiatalok vagytok.:D


No offence. :)

2015. ápr. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Titusztitusz ***** válasza:
69%
A magam részéröl mindig is meg voltam győződve arrol, hogy fiú és lány, férfi és nő között NEM LÉTEZHET CSAK BARÁTSÁG,amennyiben persze nem 3-4 éves gyerekekröl, vagy 80-90 éves illetőkröl van szó...Amennyiben nemileg érett és aktív illetők érzik úgy hogy különböző nemük ellenére "BARÁTSÁG" van közöttük, akkor az egészen biztos, hogy annál jóval több is áll a dolog hátterében...Csak legfeljebb tudat alatt...
2015. ápr. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!