Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám elfelejteni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elfelejteni a volt barátnőmet?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy fél éve szakítottunk, de nekem úgy érzem nagyon nem sikerül továbblépnem. Barátokkal vagyok, próbálok eljárni kikapcsolódni amennyire időm engedi...

De azóta írtam neki egy levelet és egyszer találkoztunk is. Én nagyon szeretném őt visszakapni, mert úgy érzem számomra ő volt az igazi, igaz hogy nem voltuk teljesen egyformák, de véleményem szerint nem is kell. Ő neki azóta volt egy kapcsolata ami véget ért de most újra összejött azzal a sráccal. Én pedig nagyon úgy érzem, hogy nekem ő kell, de szerinte mostanában mi nem leszünk újra együtt... Tudom hogy hagynom kéne a dolgot, de sajnos nem megy, nagyon sokat jár a fejembe hogy mit kéne még tennem hogy visszakapjam. A másik dolog az az, hogy nem tudom mennyire szerencsés így esetleg belekezdeni egy új párkapcsolatba, hogy még ennyire őt akarom. (2 éves kapcsolat volt)

Mit tegyek? Kicsit hagyjam és utána harcoljak érte?

20/F


2015. ápr. 18. 12:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet jó ötletnek tartod hogy vársz rá, de be kell látnod hogy nem érdekled már.. Azt javasolnám lépj tovább, és ameddig le nem zártad magadban őt, a beszélgetést és a találkozást, max minimálisan, hogy ne ess vissza..
2015. ápr. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Majd kinövöd, gondolom első komolyabb kapcsolat - az mindig jobban megviseli az embert.

Minek akarsz harcolni? Szakítottatok, fél éve, ennyi, vége, biztos okkal történt minden, nagyon fiatal vagy még nagyon sok éved van arra, hogy találj egy másik, működőképes komoly kapcsolatot.

2015. ápr. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Szóval kicsit várjak míg lecsillapodik bennem ez az érzés , és utána kezdjek el komolyabban ismerkedni másokkal?

Igen első komolyabb kapcsolatom volt, és számomra is megdöbbentő érzés volt, hogy igenis ennyire megviselt sajnos. :/

2015. ápr. 18. 13:00
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, ki kell bekkelni. Biztos, hogy csillapodni fog olyan szintre, hogy már nem is fog érdekelni a dolog. Mindig így történik. Addig meg le kell foglalnia az embernek magát, olvasás, film, hobbi, pc játék, haverok stb.
2015. ápr. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!