Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lábaljak ki ebből az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lábaljak ki ebből az egészből?

Figyelt kérdés

Szóval, kezdjük az elején. Kijöttem egy nagyon szar több éves kapcsolatból, lelkileg taccson voltam teljesen, és ekkor felkarolt egy srác. Tökéletesen működő kémiával, kiderült, hogy rengeteg dologban egyezünk, nekem úgymond az álompasi jelölt. Nem jöttünk össze több okból, így barátok lettünk extrákkal. Bár extra már nagyon rég volt ugyanis, nem találkoztunk már 3 hónapja. Közben megimsertem egy srácot, együtt voltunk nagyon kevés ideig, de én nem tudtam folytatni vele, mert képtelen vagyok most egy olyan emberrel kapcsolatra aki nem ért meg teljesen. Magasra tettem a lécet. Vele is megmaradtunk ilyen extrákban, nem vagyok vele képes ennél többre. Meg ott van a másik fiú.. egyszerűen nem tudom kiverni a fejemből. És azt hiszed addig nem is fogok tudni értelmes kapcsolatot létesíteni senkivel. Mit csináljak? Szeptembertől új életem lesz. Messze leszek suliban nagyon.


19/L


2015. ápr. 18. 13:45
 1/2 RRR ***** válasza:
a messzeség jót fog tenni és ott talán szerelmes leszel valakibe
2015. ápr. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sima ügy. Egy extra két extra sok extra kapcsolat. Magas a léc:-)
2015. ápr. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!