Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kezdjek vele e komoly kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdjek vele e komoly kapcsolatot kialakítani?

Figyelt kérdés
Sajnos egyedül élek és szeretnék magam mellé valakit,sajnos a betegségemet rosszul mérik fel epilepsziáról lenne szó az enyhébb tünetei szoktak jelentkezni,akit magam mellé szeretnék már rég óta ismerem de akkor ducinak írta le magát,de most kövérebbnek írta le magát aminek elképzeltem.kérdeztem mit szeret csinálni mivel Ő városi én vidéki vagyok azt felelte kerti munkát biztosan nem fog végezni,mert nem volt hozzá szokva.Én úgy látom ennek nincs akarat ereje a fogyásra mert nem mozgásszegény életmódot él most is a cigaretta ki nem eszik a szájából,nem szeret olvasni művelődni.Teszem hozzá rengeteg betegséget titkolt el magáról,én nem tudom de félek bele vágni ebbe a kapcsolatba nem tudom hogy magyarázzam el ha igazat neki!
2015. ápr. 18. 15:04
 1/5 anonim ***** válasza:
te külföldi vagy?
2015. ápr. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyébként meg döntsd el te,hogy megfelel-e neked ez így,vagy nem.Más nem tudja eldönteni helyetted.
2015. ápr. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Már döntöttem nem érdemes belevágni egy ilyen kapcsolatba mert látom nem tetszik neki amit elvárok tőle.Szeretnék még egy kérdést feltenni:ha eljön hozzám egy hétvégére beszélgetni,és kikapcsolódni illik neki délután azt mondani"Én most lefekszem aludni"jegyzem meg a házamba,és alszik három óra hosszát felkel mondván mikor megy a busz mert menni akar haza mondván nem nevettem neki eleget,de szívemet lelkemet bele adtam hogy vendégül láthassam bele értve étel,és szórakoztattam.
2015. ápr. 18. 20:53
 4/5 A kérdező kommentje:
Az előző válaszra válaszolva nem vagyok külföldi,és akiről szó van az se az csak a szomszédos városból jött át úgy hogy nem hiszem oly fárasztó volt az út,én pedig mindent megtettem amit lehet.
2015. ápr. 18. 21:01
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor meg hagyd a francba. Találsz sokkal jobbat is,hidd el!
2015. ápr. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!