Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kell osszejonni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell osszejonni egy lannyal? Par randi volt meg ilyesmi de tovabb?

Figyelt kérdés
Mitol lesz ebbol parkapcsolat? Ezt konkretan meg kell kerdezni vag csak lekapom valamikor vagy megfogom a kezet? A tobbi megy de ez....
2015. ápr. 18. 23:46
 1/5 anonim ***** válasza:
A szó, amit keresel, a vodka.
2015. ápr. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sztem ha olyan a helyzet megcsókolod es a találkozó végén nyugodtan megkérdezted hogy akkor lenne e a barátnőd :)

Nekem tetszik ha így ki van mondva :)

2015. ápr. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én az ágyban kérdeztem meg,hogy lenne-e a barátnőm :D Komolyan :))
2015. ápr. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az én volt barátom kb. a 3. randin kérdezett rá.

De nagyon aranyos volt,mert valahogy úgy "terelte" a beszélgetést hogy eljussunk a kapcsolatokig:) És akkor úgy kérdezett rá,hogy:

"És mi hogy állunk?:) annyira édes volt,ahogy idegeskedett hogy muszáj voltam vissza kérdezni csak azért is hogy húzzam :)) És akkor rendesen megkérdezte:

"hogy mi most járunk?vagy hogy te hogy szeretnéd?":)

Nagyon jó esett hogy előtérbe helyezte hogy én mit szeretnék és nem rögtön azzal jött na leszel a csajom?

De azért ezek előtt mi már azért smároltunk "párszor"...:)És elég közel kerültünk egymáshoz:)

Sok szerencsét!

16/L

2015. ápr. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt, sokat segitetettel! :))
2015. ápr. 19. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!