Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mivel tudnám ezt újra elérni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel tudnám ezt újra elérni nála?

Figyelt kérdés

Párommal 2,5 éve vagyunk együtt.

Az elején féltékeny volt nagyon mindenkire. Bármit megtett volna értem, éreztem, hogy ém vagyok a legfontosabb neki.

Majd ez elmúlt (a féltékenységnek örülök).

Kb. 3 hónapja nagyon összevesztünk (az én féltékenykedésem miatt).

Összejött egy csajjal... De az ő "kapcsolatuk" alatt végig engem hívogatott stb. Végül szakított vele és újra ki akart békülni. Megint olyan volt velem, mint a kapcsolatunk llegelején (mindig ölelegetett, puszilgatott stb.) Most viszont megint azt kezdem érezni, hogy kezd elmúlni. Elmondása szerint nagyon szeret.

Mivel tudnám újra elérni, hogy olyan legyen mint régen?


2015. ápr. 19. 10:19
 1/1 CptTomato ***** válasza:

Semmivel...

Sajnos ez ilyen a jellemet a tapasztalatok(is) fejlesztik...

Ha nagyon markánsan akarod megváltoztatni akkor az nem lesz az igazi... sőt...

Vagy türelmes vagy , vagy beletörődsz hogy ilyen, vagy könnyes búcsút vesztek.

2015. ápr. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!