Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem akar egy pasi se...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar egy pasi se ismerkedni hanem csak lazát akarnak?

Figyelt kérdés

Nagyon sok ilyen van azt tapasztaltam...vagy ez leràzós szöveg csak?

Leher tenni ellene valamit?


2015. ápr. 19. 10:21
1 2 3 4 5
 1/49 Interferencia ***** válasza:

1. Ilyenekkel ismerkedsz.

2. Többre nem tartanak jónak.

2015. ápr. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
nem volt meg normalis fiud.
2015. ápr. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
100%
Sokan vannak, aki meg nem, azt gyakran kiszórjátok vagy figyelemre se méltatjátok. Én eljutottam odáig, hogy már senkitől se akarok semmit, és inkább maradok egyedül, több lánnyal ismerkedtem (vagy akartam), de 99%-ban semmi eredménye sem lett, csak hazudoztak, hárítottak, leléptek, amikor konkrétabb dolgokra tereltem a szót. Nem éri meg, ennyi az egész.
2015. ápr. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 CptTomato ***** válasza:

Mert a legtöbb srác aki ilyesmit akar annak jó oka van.... a többi srác pedig csak próbálja "meglovagolni" a "hullámot"....

De amúgy csak rossz szériád van hidd el tuti van olyan nem is kevés aki nem akar ilyesmit egyáltalán.

2015. ápr. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
mert ma nem divat a hosszú kapcsolat! az a kevés ffi aki van azt meg le van pattintva
2015. ápr. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 A kérdező kommentje:

27 vagyok...evek ota csak ilyenbe botlok es mar megvisel nagyon h semmibe vesznek utana mas lanyokkal kapcsolatba lesznek...kivagyok mar ettol nagyon...a legutobbi is ilyen volt...tobb ora beszelgetes utan mondja h o most nm akar ismerkedni ..csak lazat...nem eetem mi a gondjuk velem mert rossz oldalam nem is mutatom nem vagyok görcsös sem:(

Nm ertem ...nem lehet veletlen hogy allandoan ezt kapom. .nem lehet h mindig ilyenekkel hoz ossze az elet:(

2015. ápr. 19. 10:28
 7/49 A kérdező kommentje:
Mar nem tudom mit tegyek..nem akarok elni
2015. ápr. 19. 10:30
 8/49 anonim ***** válasza:
100%
Én azt választottam, hogy megpróbálom elszigetelni magam az emberektől, és csak a minimálisra korlátozni a velük való érintkezést, a nők esetében dettó. Nincs értelme, hogy törjem magam, pedig nem is akartam soha kihasználni senkit, de úgy tűnik, senkinek nem vagyok elég jó. Marad az egyedüllét, kényszerből ugyan, de be kell látnom, hogy ennyit tudtam elérni.
2015. ápr. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:

1-esnek van igaza ez így van


Vagy tényleg nem tartanak többre jónak, vagy rossz helyen rossz emberekkel ismerkedsz

2015. ápr. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 A kérdező kommentje:
Annak mi lehet az oka hogy többre nem tartanak jónak?
2015. ápr. 19. 11:18
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!