Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vagyok ilyenkor féltékeny?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ilyenkor féltékeny?

Figyelt kérdés
Amikor beszélgettek a vele és kicsit később jön haza. Egyből el kezdek azon gondolkozni hogy vajon miért nem jön haza biztos valakivel van. Önzibalmamal soha sem próbléma nem volt , de ilyenkor el kap egy ilyen gondolat.

2015. ápr. 19. 10:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Párod amúgy?
2015. ápr. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Interferencia ***** válasza:

"Én most eldobom a gondomat

nem zárhat be egy gondolat!"


Gondolj erre.

2015. ápr. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen.
2015. ápr. 19. 10:34
 4/9 A kérdező kommentje:
2. Ez jó próbálom terelni ilyenkor ezeket a gondolatok de egyszerűen sokszor legyűr...
2015. ápr. 19. 10:35
 5/9 anonim ***** válasza:

Pedig ez önbizalomhiányra is utal, plusz arra, hogy nem bízol eléggé a párodban!

Szerintem ülj le vele és beszéld meg ezt a problémát, de ezt elsősorban magadban kell tisztáznod, hogy vajon miért is kerít hatalmába ez az érzés! Vajon, van-e rá okod, hogy ezt érzed? Ha nincs, akkor oszlasd el minden kétségedet, mert ezzel elűzheted magad mellől a pasidat!

2015. ápr. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
3. Nem a pasim inkább a csajom. Mint írtam önbizalmammal tuti nincsen baj legalább is eddig nem volt. Inkább talán a kisebb bizalom miatt , nem soha sem csalt meg ez a folyamat inkább anno a kisebb hazugságokhoz vezethető vissza.
2015. ápr. 19. 10:46
 7/9 A kérdező kommentje:
5*
2015. ápr. 19. 10:46
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem tom, de fordítsd más dologra az energiáidat, meg ne gondoljá' mán ilyet, hogy nem vagy szerethető, mert minek? Meg, ha abbateszed az energiát, hogy elhagy, nemcsak, hogy nem fontos dologra fordítod, és úgyis használódik, hanem nagyobb eséllyel fog elhagyni téged. Ne ültesd el ezt a kis magvat, gondolj csak mindig szerintem valami szépre, pl h milyen jó, hogy ő van neked, de meg ha nincs okod féltékenykedni, akkor bízzál meg benne, mondjuk ezt nem tudhatod, de nyilván azért vagytok együtt, mert szeretitek egymást, jó, biztosan van olyan is, amikor valaki csak azért jön össze a másikkal, hogy legyen valaki, adott esetben érdek, de ti remélem, nem ezekbe a kategóriákba tartóztok; szal, ha nem lennétek fontosak 1másnak , akkor nem is lennétek 1ütt talán. Amikor együtt vagytok, ültök mondjuk egymás mellett, érezd, hogy szeret-e:) Mert érezned kell, hogy hogy áll hozzád:):)
2015. ápr. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Féltékenységkora vagy magadban nem bízol vagy a párodban. Mindegyik rossz. Ha nem tudsz megbízni a párodban minek vagy vele?
2015. ápr. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!