Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti összejönnétek olyannal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti összejönnétek olyannal, aki megcsalta az előző párját?

Figyelt kérdés

Szóval ha tisztában vagytok vele, hogy megcsalta az előző párját, akkor összejönnétek vele?


És hogyha veletek csalta meg, akkor jobban meg tudtok bízni benne?


2015. ápr. 19. 10:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy meg fog mást is csalni.
2015. ápr. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
44%
A félrelépés nem valami erkölcsös dolog. Olyannal meg pláne nem éri meg félrelépni akivel komolyabban tervezel. Nehezen tudnék megbízni olyanban aki mást megcsalt. Viszont el tudnám nyomni ezt az érzést, mert azt nehezen tudom elképzelni hogy engem valaki megcsaljon.
2015. ápr. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Egy esélyt mindenképpen adnék neki.
2015. ápr. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Interferencia ***** válasza:

Nem hiszem.


Ha velem csalta meg, akkor pedig nekem hazudott arról, hogy van-e valakije, szóval akkor főleg nem.

2015. ápr. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Még jó hogy nem.
2015. ápr. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Eddig gyakorlatilag az összes barátom megcsalta az előttem levő barátnői legalább egyikét. Engem csak az csalt meg, aki sosem csalt előttem senkit, és váltig állította, hogy ő sosem lenne erre képes.


Én a múlt hibáiból nem következtetek a jelenre. Abból tanulni lehet, fejlődni, okulni. És mindig elmesélték nekem a körülményeket is, amik nyilván a bűnös fél szemszögéből nem olyan tiszták, mint a kapcsolat egészét figyelembe véve, de valami okot mindig tudtak mondani, azt viszont nem igazán tudták megindokolni, hogy miért nem szakítottak előbb. Gondolom, reménykedtek a változásban.


Én úgy érzem, olyan ember vagyok, akivel a problémákat meg lehet beszélni és mindkettőnk számára előnyös megoldást lehet rá találni. Ámde ha valaki mindenáron meg akar csalni, mert egy ember neki nem elég, akkor az ellen én sem tehetek. De ha a korábbi megcsalások nem a kísérletezésből, az újdonságkeresésből eredtek, hanem valamilyen kapcsolatbeli probléma lecsapódása volt, akkor azt simán el lehet kerülni, és bár nem dícséretes, de miért ítélném el ezért? Az akkor volt, velem máshogy lesz. Nem ez alapján döntöm el, hogy milyen ember, és ha velem nem csinál ilyet, akkor...?

2015. ápr. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Szerintem az emberek cselekedetei azt mutatják meg, hogy milyen ember az illető. Nekem lett volna lehetőségem nem 10, hogy megcsaljam az exemet. De nem tettem, pedig már nem szerettem.


Úgyhogy szerintem hülyeség, hogyha szeretsz valakit nem csalod meg, ha nem pedig simán megteszed. Az egész a gerinceden múlik.


"Elvesztettem az önkontrollt", "Berúgtam", stb...ezek mind kamuk.


Nekem most egy olyan pasi csapja a szelet, akinek csaja van. Mármint barátságnak álcázza az egészet, de a barátok nem úgy viselkednek, amint ahogy ő velem. Átlátok rajta, mint az üvegen. Simán bármi lehetett volna már köztünk, de nekem köszönhetően semmi sem lett. Jó lenne, mert tetszik, nagyon, de nem ez a helyes út. Mindennek megvan a rendje.


Én most azt tervezem, hogy leülök vele és megbeszéljük, ideje.


A kérdésedre. Velem nem csalná meg, mert nem hagynám. Ha velem akar lenni, lépjen ki a jelenlegi kapcsolatából. Ha pedig utólag derül ki, hogy van/volt valakije velem párhuzamosan, mint a macskát...


Ha normálisan megtudjuk beszélni a dolgok, akkor lehet adok neki egy esély. Ha tiszta lappal, őszintén mindent elmond. Lehet, hogy a jelenlegi kapcsolata az utolsókat rúgja, csak fél kilépni belőle. Kapcsolatfüggő és társai... Ilyen is van, ilyen ember. Jobb, mint a semmi alapon él.

2015. ápr. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem. Aki r.banc volt, az r.banc is marad.
2015. ápr. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ez egy elég összetett dolog. Kérdés, hogy miért, hányszor, de még az is hogy mikor, mert pl a kapcsolat vegén az már más.

Lehet összejönnék vele, ha velem csalna, viszont egyik esetben sem tudnék 100%-an bízni.

N 25+

2015. ápr. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mindig tartanék tőle, hogy velem is megteszi.
2015. máj. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!