Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kérlek adjatok tanácsot, ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérlek adjatok tanácsot, ti mit tennétek, szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
Párommal kb 3,5 éve vagyunk együtt, együtt élünk. De egy ideje (kb. tavaly nyár)megváltozott. Fél éve már, hogy szinte csak lakótársak vagyunk, kerül engem. Utóbbi időben már elviselhetetlen, megtesz mindent jókedvűen de nem hajlandó "lelkizni" vagy problémákról beszélni, nem érint meg, nem látom magam a szemében.. Két hónapja fölmondtam a munkahelyemen, már több hónapja könyörgött érte, igaz tényleg tönkre tett a munkahely -fizikailag, lelkileg egyaránt. Reálisan nézve azt gondolom, nem szeret már és el akar hagyni, talán van szeretője is de nem tudom biztosan. Barátját meglátogatja de nem visz társaságba, fél 5-ig szól a munkaideje de mindig bent marad amit nagyon szeretnek és értékelnek a kollegák, főnöke-csak én nem. Ha elmegy,albérletben munka nélkül maradok a fiammal. Ha marad, végig nézhetem ahogy máshoz jár, nem jön haza időben továbbra sem stb. még mittomén. Lelkileg felőröl. Mit tennétek a helyemben? Segítő tanácsot kérek szépen! 42/N
2015. ápr. 19. 11:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Keress új munkát és majd csak akkor lépj, ha anyagi biztonságban tudod magadat és a fiadat.
2015. ápr. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Folyamatosan keresek, de nem egyszerű, több, mint két évig nem találtam pedig nagyon rágyúrtam. Előző is ismerős által lett, én bírtam legtovább ;) De természetesen ez az elsődleges, tudom. De addig? És ha közben elhagy munka nélkül mi lesz velünk?
2015. ápr. 19. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!