Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Krónikus "félénkségben"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Krónikus "félénkségben" szenvedek, félek a férfiaktól, hogyan küzdjem le, mit tegyek?

Figyelt kérdés
24 éves lány vagyok, elég sok tényező közrejátszott abban, hogy ennyire félénk és önbizalomhiányos vagyok. Túl vagyok csalódásokon, többször bántottak már meg, aláztak meg, vettek semmibe, én pedig nagyon nehezen tudom ezeket feldolgozni és tovább lépni. Mostanában azt vettem észre magamon, hogy nagyon félénk, bizalmatlan lettem, félek, tartok a férfiaktól, ugyanakkor vágyom kapcsolatra, hogy szeressenek. Nem vagyok magammal megelégedve, hiába bizonygatják többen, hogy szép vagyok, elég egy fél mondat hogy teljesen magamba roskadjak valami miatt. Tartok tőle, hogy nem lesz a férfiaknak türelme hozzám. Azt látom hogy az önbizalommal teli, harsány, hangos, nyomulós lányok a kelendőek, én aki mindig a háttérbe húzódom szinte láthatatlan vagyok.:(
2015. ápr. 19. 18:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én hasonló cipőben járok mint te, csak fordítva (srác vagyok). Nem félek ugyan a nőktől, de alapvetően bizalmatlan vagyok velük szemben, mindig az jár a fejemben, hogy úgyse leszek nekik elég jó, meg majd ő is kidob, mint ahogy eddig tették. Ez odáig vezetett, hogy el is ment a kedvem az ismerkedéstől. hozzám is sok türelem kell, és félek felfedni a hibáimat, mert tudom, hogy akkor lenullázódom a szemükben.
2015. ápr. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
55%

Már ne haragudj de aki visszahúzódik a háttérbe azt nem nagyon veszik észre az emberek, és egy már túlzottan zárkózott, már már depressziós emberrel nem csak a férfiaknak de a nőknek sincs kedve ismerkedni.


Előbb túl kell esned ezen az állapotodon, és utána lovagolni azon h kellesz e vagy sem.


Lehet h pszichológus kéne, de lehet h elég lenne a környezetváltozás. Nem tudom dolgozol e vagy tanulsz , mennyit vagy emberek között....

2015. ápr. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 LazyJones ***** válasza:
100%

Krónikus türelemben szenvedek, csak a csajok meg agyhalált kapnak attól, hogy hogy lehetek ilyen halvérű. Minden zsáknak megvan a maga foltja, csak meg kell találni!

F33

2015. ápr. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Szerintem az lenne az első, hogy szerzel fiú barátokat. Tényleg csak barátságból. És elmész velük ide-oda kettesben, beszélgettek, éss rájössz majd, hogy vannak jófejek is, akik mellett nem kell félned :)
2015. ápr. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem vagyok depressziós, csak egyszerűen ilyen típus vagyok, nem szeretek a középpontban lenni, sokat beszélni. Dolgozom, de nincs sok munkatársam, velük sem alakult ki közelebbi kapcsolatom.
2015. ápr. 19. 18:43
 6/14 anonim ***** válasza:
önbizalom hiányos csajok kelendőek, ne aggódj egy percig sem. :D
2015. ápr. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem úgy vettem észre sajnos.:)
2015. ápr. 19. 18:46
 8/14 anonim ***** válasza:
61%
pedig így van. persze ha csúnya vagy, az sokat ronthat a dolgon. Am csinálj vmit a kisugárzásoddal, pozitív gondolatok, hobby, ilyesmi és máris sínen vagy.
2015. ápr. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Szembe kell nézned a problémáiddal, és orvosolni őket mert más nem fogja, nem fog leszállni Inmoteph a tüzes szekerén és csodát tenni.

Vedd úgy az ismerkedést mint egy kikapcsolódást szórakozást, beszélgetsz ismerkedsz másokkal próbálsz szóba állni velük és szép lassan megismerni őket.


Ahogy írták ha nem vagy egy toronyba zárt csúnya boszorkány akkor menni fog az, csak elő kell bújnod a kis odudból.

2015. ápr. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Fiú barátaid vannak?
2015. ápr. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!