Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet tenni, ha a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni, ha a barátom betegesen aggódik miattam (féltékenység)?

Figyelt kérdés
Még csak 1 hónapja vagyunk együtt, mindketten 22 évesek vagyunk. A barátom egyszerűen annyira fél, hogy elhagyom, hogy beteges paranoiás gondolatai vannak, minden létező férfiban ellenséget lát, azt feltételezi, hogy mindenki nyomul, és hogy én el fogom hagyni, meg hogy soha nem lesz nekem elég jó. Retteg, ha nélküle megyek valahová, hogy mi lesz ha bajom lesz, vagy ha valaki bepróbálkozik. Kiborul, amikor nem vagyunk együtt... Egyszerűen nem tudom, mit csináljak, hogy bizonyítsam be neki, hogy nagyon szeretem és soha nem hagynám el, és hogy fejezze be a kombinálást... Rémtörténeteket gyárt a fejében és el is hiszi őket, hónapokra, évekre előre parázik dolgokon...:( Én meg kiborulok tőle, mert nagyon szeretem, és vele akarok lenni, mert imádjuk egymást, és olyan jó együtt... de ezzel megmérgezi az egészet.
2015. ápr. 19. 21:03
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Azt hitted,hogy én ezt mind végig fogom olvasni??
2015. ápr. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 veteran1978 ***** válasza:
100%

Ez baj!!!!!!!

Az ennyire erős féltékenység előbb-utóbb tönkreteszi a kapcsolatot!Tenni semmit nem tudsz!Neki kell hinnie-bíznia benned!

2015. ápr. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez elég kellemetlen, nincsenek barátai? Szerezz neki, mert be fog csavarodni, és nagyon durván idegesíteni fog pár hónap/év múlva.
2015. ápr. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon sok barátja van és nagyon népszerű srác. És eddig nem volt ilyenre példa, minden kapcsolatában laza volt. De most ilyen lett, és senki nem tudja, miért, csak azt hogy iszonyatosan szeret, és retteg, hogy elveszít.
2015. ápr. 19. 21:07
 5/6 anonim ***** válasza:

Menjetek el együtt pszichológushoz.

Komolyan... ez így már betegség.

Ha nem akar menni, akkor mondd meg neki, hogy akkor otthagyod, mert ebből nem sül ki jó.

2015. ápr. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
basszus :(( reméltem pedig, hogy valakinek van valami ötlete :'( ami nem pszichológus ... ez így nagyon elkeserítő, most megijedtem :(
2015. ápr. 19. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!