Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is túlreagáltam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is túlreagáltam vagy normális hogy sírtam ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

A barátomnak balesete volt és eltört a lába, de komolyabb baja is történhetett volna. Mikor először meglátogattam és megláttam begipszelt lábbal, átöleltem és elkezdtem sírni. Ő nem értette hogy miért sírok, és fejemhez vágta hogy minek hisztizek nem is az én lábam tört el. De nagyon megijedtem és sajnáltam, de közbe örültem neki nagyon hogy nem lett komolyabb baja. Szerintem teljesen normális hogy elsírtam magam és ettől még nem vagyok annyira túlérzékeny. Vagy mégis?

16/L


2015. ápr. 20. 15:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezért nem vagy hisztis.
2015. ápr. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy törött láb nem a világvége, de legközelebb ne képzelj bele nagyobb traumát, mint ami volt.
2015. ápr. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Túlérzékeny vagy. Ez lányoknál elég gyakori főleg ha érzelgős vagy még emellé.

Igen túlreagáltad, de erről nem tehetsz.

2015. ápr. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A barátod meg megjátszotta a macsót v. alapbol bunkó?
2015. ápr. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A barátod alapból ilyen bnkó?! Ne hisztizz... hát, bakter, szerintem én is hasonlóan reagáltam volna, meg a lányok 90 sok %-a :D


Amúgy nem vagy túlérzékeny, csak megijedtél, megkönnyebbültél, az jutott eszedbe, hogy x hétig nem tud istenesen megdugni(nekünk ez is fontos faktor lenne :D)...

2015. ápr. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!