Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ti szakítanátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti szakítanátok a barátnőtökkel ha így viselkedne?

Figyelt kérdés

Elég érzékeny vagyok és sok törődésre van szükségem, sok mindenen mentem keresztül az utóbbi időben, és nagyon elegem van már de ez hosszú. Depressziós vagyok, a barátom az egyetlen értelme az életemnek, és ezt neki is sokszor elmondom. Mindig azt mondja hogy nincs semmi baj és minden rendben lesz, de félek előbb utóbb nagyon meg fogja unni hogy ilyen vagyok, gyakran elsírom magam, néha meg tök kis dologtól ideges leszek és akkor ordítok mindenkivel. Egyszerűen nem tudom vissza fogni magam. kb. orvosi eset vagyok, de azért ez nem mindig van így, ez csak néha tör rám, de akkor napokig nagyon rosszul vagyok.

Ti ki tartanátok a barátnőtök mellett ha egy nehéz időszakon menne keresztül és így viselkedne, vagy hamar szakítás lenne belőle?

20/L


2015. ápr. 20. 16:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
én kitartanék mellette és keresnék megoldásokat a gondjaidra mert vannak
2015. ápr. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
egy idő után megunnám :/
2015. ápr. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
hát lánykent azt tudom mondani h én is hasonlóval csesztem el legalábbis én így érzem. legalább vele ne ordítozz és légy türelmes, mutasd mi a szerelmed
2015. ápr. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Attól függ, szex milyen gyakran van?
2015. ápr. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Az én hátamon fát lehet hasogatni, annyira türelmes vagyok, a helyzet azonban az, hogy a hozzád hasonlók szándékosan arra játszanak rá, hogy a magamfajtákat elrugdossák a türelmük határáig, mert nagyon jól tudják, hogy csakis mi bírjuk ki az ilyen embereket, egy nüansznyit türelmetlenebb személy már rég beleépített volna a válaszfalba az öklével.
2015. ápr. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
39%
Nyakon vernélek
2015. ápr. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Próbálnék kiállni mellette, segíteni neki, megoldást találni a problémáira, kibeszélni vele, hogy mi bántja, sokat foglalkozni vele. Mindenkinek vannak nehéz, depressziós időszakai, amikor türelmetlen, semmibe veszi magát, sőt, akár öngyilkossági gondolatai vannak. Ki kell tartani mellette, és segíteni kell, ahol tudsz, ha tényleg szereted.


Ha időtlen időkig menne, és ő sem akarna változni, mert ilyen hisztis természetű mióta megszületett, akkor viszont muszáj lennék otthagyni.

2015. ápr. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

attol fugg mennyi ideig tartana ez. Nehany het rendben van, plane ha van oka.


De utana menekulnek.

2015. ápr. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

volt ilyen bnőm

nem sokáig bírtam mellette, és ezt mondom úgy h én magam is depis voltam, s saját tapasztalatbol nagyon is tudom hogy hogy kell kezelni a depiseket. Viszont vele az volt a baj h ő amolyan hisztérikus depis volt aki arra használta a depijét h felhivja magára a figyelmet... ha csak egyszerűen depis lett volna akkor kitartok mellette de igy nem tettem, és nem is bántam meg.. Azóta h őt elhagytam már vagy 3-4 embernek segitettem beszélgetésekkel nem is keveset, tehát tudom hogy kell az ilyen emberekhez nyulni, de a hisztérikusokon nemtudok és nem is akarok segíteni. Foglalkoztam már olyannal is akire azt mondták h korházi eset és mégis sikerült neki segitenem rengeteget, de nem is volt hisztérikus depressziós... Nekik magukon kell. Az h te bele tartozol e ebbe a kategoriába ennyiből nemtudom.. de ha mégis akkor gondolkodj el rajta h változnod kéne!

2015. ápr. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A mai világban ez hangzatos és könnyen el lehet intézni vele mindent. Könnyebb azt mondtani öndiagnosztizálva, hogy depresziós vagyok és kész, mindenki szeressen, mindenki tűrjön el mindent nekem stb. Volt már szerencsém depresszióshoz, az lenne az utolsó gondolata, hogy bevallja magának, vagy éppen ilyen irkálásokra vegye a fáradtságot. Neked is kb annyi bajod van csak hogy kicsit összejöttek a rosszabb dolgok, aztán könnyebb hisztizni meg durcizni, mint továbblépni. Kapd össze magad kicsit, sportolj, keress olyan elfoglaltságot ami kiszellőzteti a fejed és levezeti a feszültséget és kész.


Ha meg tényleg olyan problémád van ami közelíti a depressziót, azt nem itt fogod megoldani hanem egy szakembernél. De ugye annyira nem is vagy beteg, hogy oda elmenj

2015. ápr. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!