Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket zavar, ha szóba jön a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavar, ha szóba jön a párotok exe?

Figyelt kérdés

Az exemet ismerem mióta élek, szinte életem minden fontos eseményén ott volt és ha valamit mesélek magamról, vagy csak beszélgetünk valahogy mindig szóba jön de nem direkt, és nem is jelent már nekem semmit. Együtt voltunk öt évig, de mondhatni az csak gyerekkori szerelem volt, azóta már nem keressük egymás társaságát de nem vagyunk rosszba attól függetlenül. Szerintem ő nem más mint egy gyerekkori emlék amin így huszonévesen már nem kéne féltékenykedni, de nem tudom hogy ezt ti hogy gondoljátok.

24/L


2015. ápr. 20. 17:38
 1/2 anonim ***** válasza:
engem nem zavarna, ha valóban így van és elmagyaráznád, hogy már nagyon rágóta ismered, szerintem értelmes felnőtt ember ezt megérti. persze vannak féltékenykedősebb típusok, akik régebbi rossz tapaztalatok miatt is lehetek erre érzékenyebbek, olyankor próbálj meg egy kicsit visszafogottabban beszélni róla. de mindent összevetve sztem nem gáz. 24/l
2015. ápr. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igazából ez hangulatomtól függ. Van, hogy zavar és van, hogy nem. Pl volt olyan, hogy beszélgettünk, megemlítette az exét és majdnem elsírtam magam, de volt olyan is, hogy egyáltalán nem zavart és nevettem vele az adott sztorin. De én igyekszem nem féltékenykedni és balhézni vele ilyenek miatt. 17/L
2015. ápr. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!