Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti arra hogyan reagáln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti arra hogyan reagálnátok, ha meglátnátok a párotokat egy étterem teraszán, amint egy lányt kétszer megpuszil és átölel? Mit gondolnátok először?

Figyelt kérdés

Nagyon dühösen odarohannátok hozzá és lekevernétek neki néhány pofont, aztán a lánnyal is alaposan összekapnátok esélyt se adva a magyarázkodásra?


Az meg sem fordulna a fejetekben, hogy a lány esetleg csak a testvére, akit már több hónapja nem látott és megbeszéltek egy személyes találkozót?


2015. ápr. 20. 17:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Biztosan nem pofoznám fel meg semmi ilyesmi. nekem 3 éve van kapcsolatom de akkor sem.. még akkor sem ha megbeszéltek egy találkát és úgy csinálja. nem szabad korlátozni semmiben, annál jobban csinálja. te is megteheted. abban nincs semmi. a csók az már veszélyes, de arcra puszi az baráti (szerintem!)
2015. ápr. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha a páromnak lenne testvére arról valószínűleg tudnék. :D Hacsak nem pár napja a párom az illető, akkor valószínűleg legalább képet már tuti láttam volna róla. Szóval nem, nem ez jutna először eszembe, ha egy vadidegen nőt ölelgetne, hogy csak a tesója biztos... De jelenetet se rendeznék azért ott helyben, utólag rákérdeznék kettesben, mi volt ez.
2015. ápr. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az tuti, hogy nem pofozkodnék!

Odamennék, hogy "Ó sziasztok! Épp erre jártam és megláttalak titeket. Mi még nem ismerjük egymást, ugye...? Kovács Ernesztina vagyok!"

Pl. Szóval kultúráltan oldanám meg.

2015. ápr. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
puszi + ölelés? elsőre vmi régi ismerős.. most komolyan, ki olyan idióta, hogy emiatt elkezdeni verekedni meg hisztizni?
2015. ápr. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Persze, fő hobbim idegeneket verni a nyílt utcán. Aki csak ránéz a pasimra, kinyírom... Gondolkozzál már ember! 25N
2015. ápr. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Persze, szó nélkül megtépem a csajt, nem? Jézusom...
2015. ápr. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Engem a baratnom felpofozott mert regimodian kezcsokkal mertem koszonni egy lanynak.

szov nagyom csaj fuggo a dolog :D

2015. ápr. 21. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!