Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az normális, hogy a hétvégét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, hogy a hétvégét mással tölti a párom, én helyettem?

Figyelt kérdés

Én úgy érzem, hogy anyán kívül senki nem szeret, ő maradt az egyetlen reményem. Erre a hétvégét barátnőivel tölti.


Utálok már ,otthon lenni. De ennek komolyabb okai vannak, de nem megyek bele. Ne kössetek ebbe bele.


2015. ápr. 20. 18:54
 1/7 anonim ***** válasza:

egy kapcsolat soha nem menekülésre való

két egészséges lelkű ember közül egyik sem borul ki, ha párja a haverjaival van

2015. ápr. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Már nem először próbáltam meg öngyilkosságot elkövetni.

Valahogy úgy érzem ő se szeret, romokba dőlt az életem, ő hozzá tudtam menni ,ha gondom volt, megbeszéltük egymás problémáit. Úgy érzem romokba dőlt az életem, el kell dobnom semmit se érő életem.

2015. ápr. 20. 19:32
 3/7 anonim ***** válasza:

Arról ő tehet,hogy neked nincsenek haverjaid akikkel ilyenkor pl elmehetnél? Nyilván egész héten veled van/bár ezt nem írtad!/.Neki is kell a kikapcsolódás.


Viszont ha csak hétvégét tudnátok együtt tölteni és még azt is a barátnőivel tölti hát akkor ott gáz van.


De alapvetően nem ítélheted el,mert nélküled is ki akar kapcsolódni!


Ha neked is lennének haverjaid,barátaid akkor nyilván neked is jól esne,hogy hétvégén velük lóghatsz,kikapcsolódhatsz.


Van egy ilyen ismerősöm szegény lányt konkrétan meg zsarolta,hogy ha a barátnőivel el megyek szórakozni,akkor szakít vele stb. Lány természetesen elmegy ide-oda,szakítottak is. De ilyen se veled se nélküled a kapcsolatuk.Szóval együtt vannak. De 7 napból 5-6-ott együtt töltenek a maradékot,meg a barátnőivel akarja tölteni a lány.Csak a srácnak nincsenek barátai,így otthon unatkozik és böki a szemét,hogy a lány jól érzi magát.

2015. ápr. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

először értelmet próbálj találni az életedben és ahhoz társat

egy embernek sem feladata egy másik pszichológusa lenni

a szeretet nem ez, amit vársz a másiktól.

mondhatni akkor te sem szereted őt eléggé, ha csak mentőövként kezeled az életedben.

2015. ápr. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
*vagy lelki szemetese lenni
2015. ápr. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Csak hétvégén tudunk találkozni, csak azért bánt.

Máskor nyugodtan lehet velük, nem érdekel, de a hétvége az legyen már a mienk.

2015. ápr. 21. 06:49
 7/7 anonim ***** válasza:
általában aki foggal körömel kapaszkodik egy másikhoz, ott a másik menekülőre fogja..
2015. ápr. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!