Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért hangoztatják ennyire a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hangoztatják ennyire a tapasztalat fontosságát?

Figyelt kérdés
Aki tapasztalatlan azzal élvezhetetlen az együttlét és a szex kb. ezekre gondolok. Nem egy kezdő nyújtott annyit mint egy tapasztalt, és egy tapasztalt is volt totál béna. Ezt a mítoszt már többször megdöntötték, hogy nem így van, de még mindig ezekről beszélnek. Komolyan ennyire nem tudnak normálisan gondolkodni az emberek?
2015. ápr. 20. 20:15
 1/9 anonim ***** válasza:
A nagy átlagnak akkor sem tesz rosszat egy kis tapasztalat.
2015. ápr. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a barátnődet.
2015. ápr. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Azt a tapasztaltat aki totál béna volt, azt tapasztalatlannak hívják! :)
2015. ápr. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Számomra fontos hogy tapasztaljak. Nem csak a nemi életből vonatkoztatva , de a saját magammal kapcsolatban is. Kapcsolataim által meg tanulom hogy nekem mi a jó , milyen kapcsolat az ideális. Egyben szexualitásban is tanulhatók , másnak hogyan jó mire van szüksége és nekem hogy jó stb.. Nagyon fontos hogy meg találd a pároddat. Lehet hogy x-el jó a szex de y-sokkal de sokkal jobb. Én pl: Meg tanultam a barátság-extrákkal nekem nem megy. Fontos hogy a barátnőmm őszinte legyen , mennyit mibből bírok el. Nem szeretnék részletesen belemenni ilyen , dolgokba. Tapasztalat nagyon fontos így sokkal , hosszabb , jobb és stabilab párkapcsolatokkat tudsz hozzni.
2015. ápr. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
a tapasztalt és aközött aki annak mondja magát elég komoly a különbség. és a kezdő is felkészülhet rendesen, mi több ismerheti az első számú aranyszabályt: figyelj a partneredre, a teste jelzi mit kiván,akar,élvez.
2015. ápr. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Engem az zavar, hogy a kezdőket totál szerencsétlennek állítják be, és azt hiszik, hogy nem tudnának eleget nyújtani a párjuknak, mert tapasztalatlanok. Ez a gondolkodás mód zavar az emberekben.
2015. ápr. 20. 20:25
 7/9 anonim ***** válasza:
Mit vársz,felgyorsult világban élünk.Mindenki mindent készen akar kézhez.Pedig minden új kapcsolat a nulláról indul.Ami jó volt az egyiknek az a másiknak nem biztos hogy jó lesz.
2015. ápr. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az exemnek 7 csaja volt előttem mint utóbb kiderült, és egy nagy nulla volt. A jelenlegi pasimnak meg én vagyok az első és szinte minden együttlétnél könnyezek a gyönyörtől. Aki tapasztalatlan azt lehet tanítani, és előbb utóbb mindent úgy fog csinálni ahogy neked jó, és nem a bevett szokásokat, amikért hiába könyörögsz hogy hagyja abba mert nem élvezed akkor is csinálni fogja.

20/L

2015. ápr. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nyilván azért van így, mert általában a tapasztalt az tele van önbizalommal, a tapasztalatlan pedig önbizalomhiányos, és így kevésbé bontakozik ki. De van, hogy valaki tapasztaltnak hívja magát, közben meg semmit nem tud:D
2015. ápr. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!