Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Léteznek még olyan ( fiatal )...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek még olyan ( fiatal ) férfiak ( 18-25 ) akiknek a belső egy kicsit is fontosabb, mint a külső?

Figyelt kérdés

Olyan férfiak, akik nem a mostani tucat lányokat ( 1 kiló smink, derékig érő hosszú haj,leggings,karon hordós táska, térdig érős sötét fekete vagy zöld kabát, stb.)szeretik?


Vannak, akik nem a topmodell, pálcika alkatú lányokat, hanem mondjuk a normális vagy max. +5-10 kg plusszos lányokat is szeretik ?


2015. ápr. 20. 20:20
1 2
 1/14 anonim válasza:

fúj, kövér lány nem kell, sajánlom, ha én tudok vékony lenni, akko ra lány is tudjon már vékony leni


25f néger keverék

2015. ápr. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Kérdés hogy az olyan lányok mint te, szeretik e a nem vékony trendi hanem erősebb testalkatú mondjuk +5-10 kg os pasikat?
2015. ápr. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 opened paradise ***** válasza:
Valamivel igen,de tény,hogy az is számít.
2015. ápr. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
igen, és ezek a férfiak nem csípik a hülye kérdéseket feltevő, magyartalanul fogalmazó, egoboostot kereső idiótákat sem.
2015. ápr. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Miért, hány olyan lány van, akinek a belső fontosabb, mint az, hogy jól nézzen ki a srác? Egyébként nekem nem topmodellek kellettek sohasem, a papírvékony csajokat se bírom, és még biztosan sokan vannak ilyenek rajtam kívül. A gond csak az, hogy a tisztelt női közönség nagyobb része semmibe veszi az átlagos külsejű srácokat, mert milyen dolog már az, hogy neki nem jár alanyi jogon a szőke herceg?
2015. ápr. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Jelen 18F
2015. ápr. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Léteznek és nincsenek is kevesen. De azért a külső is számít, hisz az első benyomást nem a belsőd teszi ki.
2015. ápr. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ott a pooooont #2
2015. ápr. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Igen, léteznek.

A természetesség nagyobb érték, mint az 1 kiló smink.

21/F

2015. ápr. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Passz. Aki ezt állítja (mint pl a barátom), ő is ugyanúgy megfordul a k...ák után az utcán, akiken alig van ruha, ellenben 20 kg smink van, és ha nekem van valami, ami nem tökéletes, akkor azt mindig szóvá teszi, meg hogy igénytelen vagyok. (az már nem számít, hogy lehet, nem tudok a problémával mit kezdeni) :)

Tehát, nagyon meg kell találni az ilyeneket, mert sokan kamuznak..

2015. ápr. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!