Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnam ezen tultenni magam? 18/l

Figyelt kérdés
Eldobtam a szerelmemet 1,5evig voltunk egyutt..szakitottam vele, mert elbizonytalanodtam egy kicsit a kapcsolatunkban es ahelyett, hogy megprobaltam volna megoldani es megbeszelni vele eldobtam..sajnos ot is ki tettem mindennek, jatszottam az erzeseivel akadatomon kivul..elrontottuk, o is en is, nem mutattuk ki egymasnak mennyire szenvedunk a masik miatt, nem lattam rajta, hogy erdekelne a szakitas es azt hittuk nem vagyunk fontosak a masiknak, en ezt belattam de a volt parom nem es szeret de ennyi bizonytalansag utan nem tudja elhinni , hogy szeretem..nagyon rossz, ha arra gondolok hogy egyebkent minden tokeletes volt es ha en se vagyok hulye meg mindig egyutt lennenk :(
2015. ápr. 21. 08:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Így jártál... Nagyon remélem hogy nem fogad vissza és így legalább rájössz hogy büntetlenül nem szivathatsz másokat... Tanulopénznek tökéletes példa ez...
2015. ápr. 21. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én megmondtam a barátnőmnek, hogyha 1x is meg mer csalni, vagy szakít velem, többet ne sírjon utánam, mert én nem egy játék vagyok amit csak dobálnak.

Egyébként is, lehet bele is őrülnék ha ez történne :/

Sajnálom, hogy így alakult :( És remélem tanulsz majd belőle, és legközelebb jól cselekszel a kapcsolataidban.

Én is tanultam az előző kapcsolatomból. :)

21/f

2015. ápr. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

ha minden tokeletes lett volna, akkor nem bizonytalanodtal volna el.


Ez egy tiniszerelem volt, most meg lassan felnott leszel, probalkozz, ismerkedj, rengeteg jo dolgot hozhat meg az elet.

2015. ápr. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

De legalább most ne hazudnál...


"jatszottam az erzeseivel akadatomon kivul"

Na persze, akaratodon kívül.


De ha azt nézzük, a mai társadalmi elvárásoknak megfelelően cselekedtél. Ma már nem szokás megbeszélni a problémákat, örömöket, bánatot. A párkapcsolat is olyan lett, mint egy termék, amit leemelsz a polcról. Ha elromlik, kidobod, és leveszed a következőt, ahelyett, hogy megpróbálnád megjavítani.


21/F

2015. ápr. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nagyon sokat tanultam az egeszbol..elso kapcsolatom volt es tudom ez nem mentseg de nem tudtam jol kezelni a helyzetet, megijedtem, csak remelem fel fogom tudni dolgozni, hogy az egesz az en hibam volt es most olyan boldog lehetnek ha ez az egesz nincs..
2015. ápr. 21. 09:06
 6/10 anonim ***** válasza:
kislany, annyi fiu van a vilagon mint egen a csillag.
2015. ápr. 21. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ugy erzem nekem O volt az igazi, ugy kepzelem el o lesz a gyermekeim apja meg most is..hiszek abban, hogy ha tenyleg O az igazi meg egyutt leszunk valamikor a jovoben..
2015. ápr. 21. 09:12
 8/10 anonim ***** válasza:
18 evesen nem igazan egeszseges igy gondolkodni, de te tudod.
2015. ápr. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Interferencia ***** válasza:
Gyerek(ek) vagy(tok) még...
2015. ápr. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az első 1-2-3-4-nél az ember mindig úgy érzi, h. ez volt az igazi.
2015. ápr. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!