Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagy hátrány ha egy nőnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy hátrány ha egy nőnek nagy a lába? Mikortól visszataszító?

Figyelt kérdés
Én mindig szégyenlem,de kisebb nem lesz már sajnos:( 41-es
2015. ápr. 21. 10:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
41 az tényleg picit nagy, de hidd el, ha nem hívod fel rá a figyelmet, nem fog senkinek feltűnni, nem olyan látványos ez. A legjobb barátnőmé 40-41-es és ő is mindig nyavalyog miatta, pedig nem is látszik, hogy nagy volna :)
2015. ápr. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Egyéni ízlés kérdése. Tuti vannak itt láb-fetisiszták is. :D


Viccet félretéve, ha aggódsz emiatt, és téged zavar, akkor sokkal inkább észre fogja venni más is. Én is nő vagyok, 41es lábbal, de max akkor zavartatom magam, ha nem találok rávaló cipőt. :) Soha egyetlen pasim nem tette még szóvá, hogy zavarná, hogy nagy lábon élek. :)

Egyébként, ha nagyon zavar, akkor válassz tompa, kerek orrú cipőket, rengeteg olyan van, amitől optikailag kisebbnek tűnik a láb. :)

2015. ápr. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nekem tetszene :P

imádnám nyalogatni.

2015. ápr. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha megvan hozzá a magasság is, akkor nem olyan gáz
2015. ápr. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Interferencia ***** válasza:
Nem zavarna, nem hátrány, főleg nem visszataszító. Az én lábam mellett így is eltörpül. :)
2015. ápr. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem max. 38-as láb tetszik,de nem a lábméret a legfontosabb.
2015. ápr. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Kit érdekel mekkora lába van? :D Valaki komolyan nézi ezt?
2015. ápr. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem 42 es.Engem is zavar,mert vékony a lábam,így még nagyobbnak tűnik. Azért van aki észreveszi,többen is tettek már megjegyzést rá,főleg nyáron,ha papucsban,vagy mezítláb vagyok. Ha nadrág,cipő van rajtam nem feltünő.
2015. ápr. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

#7-es: igen, nézzük!

Én imádom a kicsi tappancsokat, az összes csajomnak 36-38 között mozgott.


De elhiszem h sokaknak ez nem tényező. Engem is van ami hidegen hagy, ilyen pl. a hajszín meg a szemszin. Ezek pl. nekem egyáltalán nem számítanak, a lábméret viszont igen.

2015. ápr. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem nem számít a lábméret, de ha már választanom kéne, a nagyobbra voksolnék! ;) Ami viszont számít: a lúdtalp meg a bütyök, mert attól rosszul vagyok. :D
2015. ápr. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!