Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Megismertem egy nagyon fura lányt. Szép nagyon okos és természetesen van barátja már több mint fél éve. Sokat beszélgetünk, bár nem tűnik annak, de elég perverz.


Találkoztunk már párszor (nem titokban), és felvetettem neki egy játékot, hogy megpróbálom elcsábítani a barátjától. Belement, de mondta hogy kudarcot fogok vallani és hogy vigyázzak, nehogy visszafelé süljön el.


Az a helyzet hogy beleszerettem, de már nem látok esélyt a csábításra. Ilyenkor mit tudok csinálni?


19/F 20/L


2015. ápr. 21. 11:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem vigyáztál, és visszafelé sült el. Amúgy meg egy igazi gyökér vagy, örülj, hogy nem lettél kiütve a nagy játék közben. Nyílván egy nyomorék vagy, a pasija nyomába sem érhetsz... Ezvan.
2015. ápr. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 qqqxxx ***** válasza:
Probald ki szexet fiuval.
2015. ápr. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tovább lépni, taktikát váltani, hogy legközelebb ne ez legyen a végkifejlet.
2015. ápr. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A lány azt mondta hogy jó pasi vagyok szerinte, meg ha ne lenne barátja talán még lehetne is valami. De nincs, mert ugye van barátja... Ez nem hitegetés egy kicsit?
2015. ápr. 21. 11:27
 5/5 anonim ***** válasza:

Ő előre szólt, hogy visszafele is elsülhet.

Te ennek ellenére játszottál.

A lánynak biztos tetszel, mert különben lepattintott

volna. De ezek szerint szereti a barátját, és azért

annyira mégse jöttél be neki, hogy téged válasszon.


Elhiszem, hogy könnyű a lányt hibáztatni, hogy ő hitegetett, és ő tehet erről a helyzetről, de ez nagyrészt a saját hibád.


31/n

2015. ápr. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!