Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megakarok halni en mar ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megakarok halni en mar ezt nem birom. Mit tehetnek?

Figyelt kérdés
A baratom teljesen idegbeteg barmit csinalok puffog, vergodik...mar legalabb 3 honapja semmi szeretetet nem kaptam... teljesen osszevagyoktorve en nagyon szeretem ot... o viszont igy beszel velem mint a kutyaval ... Emelle meg anyuci pici fia is.... nagyon bunko aaaaa nem birom .. Valoszinu en vagyok ennyire szar es ezert banik igy velwm...nagyon erosen fontolgatom h veget vetek az eletemnel... hat ha ugy boldog lesz megszunik minden problemaja..
2015. ápr. 21. 13:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
84%
Miért nem hagyod ott és keresel mást? Erre képtelen vagy, de megölni meg tudnád magad? Ne szórakozz már, jézusom -.-
2015. ápr. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
szerintem meg bolond vagy, hagy ott ha nem értékel. ez nem a Te hibád hanem az övé. hagy ott és akkor talán értékelni fog, ha nem akkor nem hogy Téged senkit nem értékel. Az életed fontosabb mint egy állat, lehetsz boldog, vannak normális férfiak is, akik a mosolyodért mindent megtennének.
2015. ápr. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Igen, erre keptelen vagyok. ..nem tudom még mindig elhiszem h szeret.... rn viszont mat ezt nem birom
2015. ápr. 21. 13:16
 4/18 A kérdező kommentje:
Ugy gondolom hogyha ő igy banik velem akkor minden igy fog....valoszinu ennyire szerethetetlen vagyok..
2015. ápr. 21. 13:17
 5/18 anonim ***** válasza:
72%
Hogy micsoda életképtelen emberek léteznek...
2015. ápr. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
87%
Ne haragudj de megérdemled hogy nem bírod, saját magadnak köszönheted, ha nem vagy képes belátni hogy nincs értelme vele legyél!
2015. ápr. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Tudom, csak annyira szeretem...
2015. ápr. 21. 13:20
 8/18 anonim ***** válasza:
90%

Elhagyod és kész!

Nem drámázni kell, nem vagy te primadonna vagy fűrdősk---a, nem áll jól!

Tessék a kezedbe venni az életedet, elhagyni az elmebeteget, és nem sírni, azt egy 5 éves gyerek is tud, hanem felnőtt emberként az életed irányítását átvenni!!!!

2015. ápr. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Miért bánik így veled? Szokott hívni? keres? odafigyel rád? Hozzád bújik? Csak szexre kellesz? a pénzed kell neki? Unatkozik?


Szereted? Senkit nem érdekel. Őt pláne nem. Ha szeretne, akkor nem bánna veled így. Eltűröd azt, ahgy veled viselkedik? Akkor további sok sikert, mert a későbbiekben is csak erre számíthatsz!

Legyen erőd és lépj ki ebből a kapcsolatból!

Ennek nincs értelme, hogy tönkre teszed magad és az önbecsülésed egy f**sz miatt!

Erős vagy és találsz annyi jó pasit, amennyit csak szeretnél! :) Ne gyötörd magad! Aki mer, az nyer! Hajrá!

2015. ápr. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Dobd ki a pasit! Ennyi! Ne hülyéskedj már öngyilkossággal meg ilyenekkel.
2015. ápr. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!