Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összeköltöztünk, de a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összeköltöztünk, de a párom tegnap bevallotta, hogy honvágya van. Ez normális, vagy aggódnom kéne?

Figyelt kérdés
Három hete vagyunk itt az új kis lakásunkban. Soha nem is volt az a beszédes típus, de most láttam rajta, hogy valami nem oké. Rákérdeztem, azt mondta semmi baja nincs csak honvágya van. Ezen kiakadtam (tudom nem kellett volna, csak már előre felhergeltem magam) és azt mondtam neki, hogy akkor talán el kéne gondolkodni kettőnkön. Egyből letorkolt, hogy miért kérdezem, ha támadok. Lehet tőlreagáltam, csak nem értem a honvágy dolgot, mert nincs jóban annyira a szüleivel, a haverjait meg nem látja így se kevesebbet tehát mi hiányzik neki? Nekem is furcsa még, hiányzonak a szüleim meg a kutyám, de nem érzem azt a durva honvágyat 3 hét után... nyilván nem vagyunk egyformák. Na mindegy, az egész éjszakát végigbőgtem, ő vigasztalt, hogy ne csináljam, nem velünk van a baj, majd túllesz ezen.. de azóta nagyon rosszul érzem magam. Valahol legbelül éreztem mindig is, hogy ez lesz... mit tegyek? Firtassam, vagy adjak neki időt, mert ez normális? Vagy aggódjak, mert ez azt jelenti, hogy nem boldog velem?
2015. ápr. 22. 20:31
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Túlreagálod. Nyilván szeret veled lenni, ettől még lehet honvágya. Nekem is volt már, és a párom nem csinált belőle hisztit, mert tudta, hogy nem kettőnk miatt van.


Az pedig, hogy akkor el kéne gondolkodnotok kettőtökön elég erős. Én inkább ezen akadnék ki.

2015. ápr. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

"Valahol legbelül éreztem mindig is, hogy ez lesz..."


Tehát a te fejedben van a baj, nem az övében. Ezért ne őt okold, ha neked már nem oké a kapcsolat.


#1

2015. ápr. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
Kata te vagy az?
2015. ápr. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Egyke gyerek nem gond...hívd át a szüleid egy ebédre néha vagy ilyesmi :)
2015. ápr. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Nem Kata vagyok :)

Igen, tudom, hogy durva voltam, de olyan nehéz belőle bármit is kiszedni, egyből magamat okolom, sajnos ez van. Az sem segített, hogy előtte futni voltam egy barátnőmmel, aki felstuffolt a hülyeségeivel - ő tökéletes kapcsolatban él, és szerinte aki nem, annak jobb ha szakít és én is jobbat érdemelnék, stb. :/

2015. ápr. 22. 20:49
 6/21 anonim ***** válasza:
Akkor először fel kéne nőnöd és majd aztán összeköltözni bárkivel.
2015. ápr. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Igen??? És ezt miből szűrted le?? Én mészkáltam hónapokig ügyvédtől ügyvédig, banktól bankig, meló mellett, egy rohadt szó nélkül, takarítok, főzök, mosok rá, MINDENT megtettek a kedvéért, hogy jól érezze magát, a kisujját nem kell mozdítania, és ezek után ha azt kapom, hogy nem érzi itt jól magát, hát tudod igen... berágtam. Ha ettől nem számítok "felnőttnek" akkor ez van...
2015. ápr. 22. 21:03
 8/21 anonim ***** válasza:

én sem vagyok olyan jóban a szüleimmel, de amikor összeköltöztem a barátommal nekem is honvágyam volt az elején. mert mégse az a megszokott környezet volt, mások lettek a szokások, mindent nekünk kellett elintézni stb. az én barátom szerencsére elég megértő volt, próbált megvigasztalni, nem leugatott. :D

elég hamar elmúlt ez egyébként, és onnantól kezdve minden jó volt.

2015. ápr. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Jó, igazatok van, lehet durva voltam, de egy 26 éves férfiembert nehogy már dajkálgatnom kelljen, mert 10 km-el arrébb költözött anyuci szoknyájától (aki mellesleg kizsákmányoltam ahol csak tudta). Engem, ki a fene sajnál???? Senki..
2015. ápr. 22. 21:37
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem kérte, hogy dajkáld, egyszerűen csak honvágya volt. Mondta, hogy semmi baja nincs, csak ez. Tehát semmi baja. Ne hisztizz.
2015. ápr. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!