Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez már több, mint barátság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez már több, mint barátság extrákkal?

Figyelt kérdés
3 éve ismerjük egymást, kb 2 éve vagyunk nagyon jó barátok. De 2 3 hónapja több is lett köztünk. Első hónapban együtt aludtunk többször egy héten, nem akartam szexelni vele nehogy tönkre menjen a barátság, de akkoris kérte, hogy aludjak nála, puszilgatott ölelgetett, kézenfogva aludtunk el. (Csak aludtunk) 1 hónap mulva feküdtünk le. Azóta is hétvégéket, éjszakákat töltünk együtt. Kettesben járunk kirándulni, ha barátaival találkozik sokszor engem is elhív magával. Többször megfogja akezem nyilvánosan, és mondja, hogy szeret... ez több mint barátság extrákkal?

2015. ápr. 22. 20:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha azt mondja,hogy szeret,akkor igen.
2015. ápr. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez elött is mondta, hogy szeret max ritkabban.
2015. ápr. 22. 20:51
 3/5 anonim ***** válasza:
És te érzel iránta valamit?
2015. ápr. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szerelmet még nem hiszem, nagyon kotodok hozzá, szeretek vele lenni de meg nem vagyok szerelmes. Es nem tudom mit csinaljak, hagyjam az egeszet vagy folytassam.
2015. ápr. 22. 21:12
 5/5 anonim ***** válasza:
Amit leírtál ez alapján már szinte jártok csak még nem mondtátok ki, csak gondold át a dolgot hogy tényleg szereted-e, mert a lángoló szerelem nem valószínű hogy lesz benned (főleg hogy már lefeküdtetek), de ha tényleg szereted akk ne hagyd el
2015. ápr. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!