Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az egyik haverom külföldön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyik haverom külföldön dolgozik és a barátnője itthon van, le akar velem feküdni mert nem bírja szex nélkül, mit tegyek? Csak haver, a csaj meg eléggé rám van állva?

Figyelt kérdés
Ha én nem dugom meg akkor máshoz fordul? Lehet kicsit lelkiismeretfurdalásosom is lenne ha megtenném. De nem rossz a csaj. Voltatok hasonló helyzetben?
2015. ápr. 22. 22:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
97%
én azért szólnék a haveromnak.. ha tényleg haverod. baz dmeg nehogy megk úrd már a haverod nőjét amíg ő kint dolgozik... ne legyél ge ci.. aszondja "csak haver".. kamubarátok baz dmeg xd
2015. ápr. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem ez elég gerinctelen dolog a csaj részéről. Szívesen írnám azt, hogy kúrd meg, de én a helyedben inkább kiba sznék vele, és elmondanám a pasijának, hogy mekkora ócska ri banc.
2015. ápr. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
47%

Jaja, szólj csak a hevernak.

Hátha azt fogja mondani, hogy kúrd csak a meg a r'bancot jó keményen. :D

2015. ápr. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
13%
Ha ilyen ember vagy Én is meg.basznám a Te drága édes anyu.kádat,mert megérdemled!
2015. ápr. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
9%
Ha te nem vagy hajlandó rá majd megteszi neki más.Bizsereg neki ,legyen már egy kis szíved.
2015. ápr. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
A srác szerelmes a csajba. Nagyon komolyan vette a leányzót. Megértem én, hogy ég neki de tényleg most a becsületről van szó. Fogalmam sincs mit tegyek. Tökölni se akarok.
2015. ápr. 22. 22:35
 7/15 A kérdező kommentje:
#5 kicsit én is a szívemre vettem. Mert hát hónapokig nem jár haza, szegény csaj valahogy lekel adja a feszkót. nem?
2015. ápr. 22. 22:37
 8/15 anonim ***** válasza:
92%
Szerelmes azt 6 hónapja nem jár hazza? Ha a haverod ne hogy már le kezeld a csaját.
2015. ápr. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
8%
Bízd rám a feladatott. :-)
2015. ápr. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ne tedd mindkettőt el fogod veszíteni, ha megteszed. Neked nincs barátnőd egyébként?
2015. ápr. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!