Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Menyasszonyomnak a kapcsolatun...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menyasszonyomnak a kapcsolatunk elött volt egy egyéjszakás kalandja, a srác tetszett is neki, de aztán ennyiba ki is merült. Vajon még izgathatja a fantáziáját? Sokszor olyan érzésem van, hogy lehet tetszik még neki.

Figyelt kérdés
Néha olyan érzésem van,hogy lehet még tetszik neki.Elmesélte a dolgot nekem még a kapcsolatunk elején,milött megtörtént a dolog,párszor találkozgattak,majd azt mondta miután megtörtént,azt mondta rájött hogy csak illuzió volt az egész és ezzel ki is fujt a dolog.Azóta sem beszéltek,ez már vagy 3 éve történt.Hihetek neki?
2015. ápr. 23. 09:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
es ha tetszik neki akkor mi van?
2015. ápr. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
Te normális vagy? Én tuti nem mennék hozzád!
2015. ápr. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
56%
Te beteg vagy kérdező!
2015. ápr. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%
Keres dokit!
2015. ápr. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha 3 éve volt és őszintén elmesékte neked, mért ne hinnél neki? Ha akarna azzal a pasival találkozgatni, nem mondta volna el neked. Ha nem tartják a kapcsolatot, miből gondolod, hogy még izgatja ez az "illúzió"? Bár a menyasszonyodat sem értem, ha ilyen bizonytalan, féltékeny típuis vagy minek mondta ezt el neked? Az ember élete folyamán előfordulhat, hogy megesik egy-egy egyéjszakás kaland, ami ha egy kapcsolat komolyra fordul mással, úgyis megszűnik. Ezért felesleges aggódnod. Ha ennyire nem bízol a barátnődben, minek jegyezted el?
2015. ápr. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

És már férfi nem volt az életében? Vagy miért pont ez zavar?

Keress szűz lányt.

3 éve történt!!!!!! Szerintem már rég elfelejtetted a barátnőd, csak te kattogsz ezen.

2015. ápr. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Felejtsd el, ne foglalkozz vele. Lesznek ennél nagyobb problémáitok is. ezen még gondolkodni sem érdemes.
2015. ápr. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jaj, nemár kérdező! Nekem is volt több komolytalan kapcsolatom, és 1-2 komolyabb mielőtt megismertem a vőlegényem, sőt még egyéjszakás kalandom is, de a kalandok pl. van, hogy eszembe sem jutnak már, csak ha esetleg a barátnőkkel szívjuk egymás vérét és eszembe juttatják, hogy "ja, xy-hoz tényleg volt anno 5 éve "közöm"..." Exekkel sem foglalkozom, és nem agyalok azon, hogy mi lenne ha még együtt lennénk, vagy hogy mi lehet velük, pedig volt 3 éves kapcsolatom is, pont a vőlegényem megismerése előtt. Feleslegesen problémázol szerintem. Ne lovagolj ilyen hülyeségeken, pláne ha szex is volt közöttük, tehát nem csak plátói álmodozása volt ez a menyasszonyodnak, akkor okát sem látom, hogy mit gondolkozhatna még ezen, hiszen volt vele együtt és nem beteljesületlen szimpátia volt.
2015. ápr. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!