Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az informatikusok miert ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az informatikusok miert ilyen onbizalomhianyosak?

Figyelt kérdés
Fel eve vagyok egyutt a pasimmal aki programozonak tanul az ELTE-n. Kb minden heten elojon, hogy miert vagyok vele. Azt gondolja, hogy azert mert szoke, vekony, nagymellu vagyok, es olykor modellkedek, valami izomaggyal kene lennem. Pedig nekem bejon a kis esetlensege, az hogy olyan okoska, felenk, szemuveges. Miert nincs onbizalma?
2015. ápr. 23. 17:01
 1/9 anonim ***** válasza:
tipp: a szülei gondoskodók, ezért nem nagyon figyelt az életre mert a szülei megadták neki (szigorúak)
2015. ápr. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én is annak készülődök és túlárad bennem az önbizalom :$ ^-^
2015. ápr. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 2-es vagyok ***** válasza:
100%

"kis esetlensege, az hogy olyan okoska, felenk,"

Nah, pont ezért jöttél össze vele, és valljuk be, hogy ez tényleg nem szokványos, hogy egy ilyen lány, mint amilyen a leírásod alapján vagy, összejöjjön egy ilyen fiúval :) Kicsit gondold végig, ha nőne az önbizalma, és egy kicsit változna, bátrabb lenne, ugyanúgy tetszene-e? :)

2015. ápr. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
57%

Egyszerű a válasz,amit leírtál pont azért.Hiszen a nők 99,9%-a csak a külső alapján ítélkezik,semmi más nem számít manapság.

Továbbá azt látja a legtöbb helyen,hogy a hasonló adottságokkal rendelkező nőknek,izmos,kigyúrt pasijuk van.

A másik az,hogy biztasd mondd neki többször,hogy Te elfogadod így,ahogy van és őt szereted.Már ha valóban így is van persze,csak akkor. :)

2015. ápr. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
22%

IT-s vagyok és az önbizalmamnál már csak az arcom nagyobb. :D

Gondold végig. Te is olyasmiért találod vonzónak ami eddig meggátolta a normális párkapcsolat kialakításában. Ahogy egy előttemszóló kérdezte. Ha megváltozna és leszállnának a tökei, ugyanúgy tetszene, vagy hiányozna az az elesett aranyos fiú?

De függetlenül ettől, valószínűleg eddig csupa csalódás érte lányokkal kapcsolatban, és most meg egy olyan lánnyal lehet együtt akiért még olyanok is irigylik akik korábban esetleg kicikizték. És ez bizony önbizalom ide, vagy oda ott kísért, és valószínűleg tart tőle, hogy elveszíthet.

Egy dolgot tehetsz. Ne adj neki okot féltékenységre, éreztesd vele, hogy neked Ő a legfontosabb és a világ közepe (túlzásokba azért ne ess), és ettől idővel fejlődni fog az önbizalma.

Gyakornokok c. film megvan? A Googlenél dolgozó kocka srác aki megkapta a legszerencsétlenebb gyakornok csapatot? Végül összejött a bombázó sztriptáncos és táncoktató csajszival. :) És a végén aranyos a Trónok harcából idézett kis enyelgésük:

csaj: - Napom és csillagom.

srác: - Életem holdja.


Na valami ilyesmit ha éreztetsz vele akkor nem lesz baj. ;)

2015. ápr. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%
Nem csak az informatikusok, hanem szinte minden pasi aki nem kigyúrt menő divatos szépfiú, az önbizalom hiányos. Ez van. Te is önbizalom hiányos lennél ha a helyében lennél.
2015. ápr. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
46%
# 5 következő kérdés, hogy miért ilyen autista minden informatikus?
2015. ápr. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7%
Mert ha nem néz ki legalább olyan jól pasiban, mint te csajban, akkor nem szereted, csak hülyíted. Vagy minket hülyítesz, és az egész kérdés kamu.
2015. ápr. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#7

Autista?

Fejtsd ki bővebben.

2015. ápr. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!