Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Két szék közül pad alá, mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két szék közül pad alá, mi legyen?

Figyelt kérdés

A tanácsotokat szeretném kérni.

3 és fél éve vagyok kapcsolatban, de már 2 éve nem az igazi(olyan se veled, se nélküled). Hiába jött számos srác aki tetszett nekem, és nekik is én, az se volt elég húzóerő, hogy ott hagyjam a barátom. Első komoly kapcsolat, és pont akkor jött, amikor életem egyik legnehezebb korszakát éltem meg(depressziós, pánikbeteg, alkoholista Anyuka).

A párkapcsolatom miatt pánikbeteg is lettem, 3 pszichológusnál is jártam, néha gyógyszert is szedtem, semmi...ma napig úgy érzem, függök a páromtól, és, hogy lelkileg senki vagyok, amit régen ő is sokszor éreztetett.

Aztán most szombaton voltam egy bulin, ahol megismerkedtem egy sráccal. A Srác oda meg vissza van értem, holnap közös baráti program lesz, amin ott lesz, és szombaton pedig elhívott állatkertbe, és nagyon akarja, hogy menjek.

EGyszerűen nem tudom, mit tegyek. A srác nagyon tetszik, de mindig ez szokott lenni, hogy amint kedves valaki megtetszik, szóval erre nem akarok alapozni(a barátnőim szerint nekem mindenki tetszik, aki kedves).

AMióta a srác látja, hogy hezitálok a találkán, már meg se akar ismerni, sőt, tök fura lett. Tudja, hogy van barátom.

Én most teljesen össze zavarodtam, azt se tudom, mi legyen, kit válasszak, hova menjek....1 hét után még nem lehet dönteni, ráadásul ez most egy hatalmas lépés, fordulópont.

A barátommal is túl hamar jöttem össze, nem akarok csömörből vödörbe esni....

Mit tanácsoltok? Mielőtt írnátok, hogy szemét vagyok, tudom, viszont jelen helyzetben tényleg a legjobb az önzőség. AZ állatkert már konkrét randi amit túlzásnak érzek...de hogy ne sértsem meg a srácot? Abba se vagyok biztos, hogy tetszk, inkább a személyisége fogott meg...ááá teljesen össze vagyok zavarodva.:(


2015. ápr. 23. 18:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben inkább a gyógyulással foglalkoznék, nem a fiúkkal, meg a párkapcsolatokkal, mert addig nem lesz normális kapcsolatod, amíg lelkileg ilyen kiszolgáltatott vagy :(
2015. ápr. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsot!

Tudom, és igazad van, de már nincs ötletem, hogyan szüntethetném meg ezt az állapotot. MINDENKINEK meg akarok felelni, de már betegesen. Hiába teszek ellene tudatosan, nem tudok megváltozni, és addig sose lesz normális életem.

2015. ápr. 23. 18:13
 3/3 anonim ***** válasza:

Az első az lenne, hogy szakíts a barátoddal, ha egy kapcsolat azt hozza ki belőled, hogy pánikbeteg leszel, annak nincs értelme.

Ez csak rajtad múlik, nehogy azt hidd, hogy ez kivételes eset, én is kerültem már függőségi viszonyba valakitől és nagyon erős elhatározás kellett hozzá, hogy hátat fordítsak neki, de végleg és visszavonhatatlanul.

Nem kifogás, hogy lelkileg gyengének érzed magad ehhez, én is ezt éreztem, de részben pont azzal gyengíted le magad, hogy ezt a függőséget inkább táplálod, mint hogy megszakítanád.


Nem vagyok benne biztos, hogy jó ötlet rögtön valaki mással randizni, de ezt te érzed, lehet, jót tesz neked, ha ismerkedsz.

A lényeg akkor is az, hogy lezárd ezt a kapcsolatot és tisztába jöjj magaddal.

2015. ápr. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!