Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az normális, hogy állandóan a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, hogy állandóan a legjobb és egyetlen igaz barátomra gondolok (aki egy lány)? 16/f

Figyelt kérdés
Állandóan eszembe jut és hiányzik, mert ritkán láthatom a távolság miatt.
2010. febr. 21. 16:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Normális, amikor ő a barátnőd. De úgy látom barátzónán keresztül próbálsz többet elérni nála hogy esetleg járjatok.
2010. febr. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom mit akarok. Csak annyit tudok, hogy nagyon szeretem és ő is nagyon szeret engem. De még nem volt barátnőm soha, szóval nem is tudom, hogy mi a különbség.
2010. febr. 21. 17:01
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát tedd fel magadnak a kérdést, hogy el tudnád-e képzelni barátnőként. Ha igen akkor érdemes rámozdulni. Lehet, hogy nem jön össze a dolog, de jobb mintha azon gondolkoznál, hogy "mi lett volna ha...".


Ja én voltam aki előbb is kommentelt.

2010. febr. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Feltettem a kérdést magamnak és eltudnám képzelni. Mondtam is neki, hogy elgondolkoztam rajta, de ő azt mondta, hogy még nem gondolt rá. Nagyon rossz állandóan rá gondolni úgy, hogy nem lehet mellettem. Elmúlik ez?
2010. febr. 21. 17:18
 5/7 anonim ***** válasza:

4 változat lehetséges:

1. Rámozdulsz, összejöttök.

2. Rámozdulsz, nem jön össze, még lehettek barátok.

3. Rámozdulsz, nem szeretné nagyon, ennyi, lesz nő még az életedben bőven.

4. Összejössz egy másik csajjal, őt pedig megtartod barátként.


Mindenesetre ne fogd fel ezt olyan borzalmas dologként, annyi csajjal fogsz még találkozni az elkövetkező években, hogy jó lesz ha egyáltalán emlékszel a nevére 6-7 év múlva.

2010. febr. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
3-as kizárva. Túl sokat jelentünk egymásnak, hogy csak úgy elfelejtsük egymást. És eddig nem volt túl sok nő az életemben, mert valamiért úgy alakult, hogy most rajta kívül kb senkit se ismerek.
2010. febr. 21. 17:51
 7/7 anonim ***** válasza:
örülj h nem fiú a barátod
2010. febr. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!