Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogy tudtátok elfelejteni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy tudtátok elfelejteni?

Figyelt kérdés
Most szakítottam pokoli rossz s a szakítás is a visszakísérő múlt miatt volt a párom részéről ... pedig happy volt minden de egy nap hirtelen átváltott leszaromba...én meg nem tűröm ha valaki szemétkedik... de szerettem most is... képtelen volt magába lezárni a múltat ..
2015. ápr. 23. 18:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Az idő segít.
2015. ápr. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
"Az idő segít" => Nem minden esetben... Na meg az sem mindegy, mennyi idő... Van, hogy évek.
2015. ápr. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát idővel biztos el tudja felejteni, nem megy máról-holnapra. Nekem is tellett jó pár hónapba, hogy teljesen elfelejtsem azt, akibe éveken keresztül szerelmes voltam.

Most, 11 hónappal az utolsó találkozás után már eszembe sem szokott jutni.

2015. ápr. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sehogy, de szerintem nem is kell elfelejteni. Az a lényeg, hogy foglald el magadat, próbálj minél kevesebb időt tölteni a "gondolataiddal", beszéld ki magadból. Az idő segít valamilyen módon, de elfelejteni nem lehet, de én úgy gondolom, nem is kell. Várj türelmesen, és hosszú idő múlva már másként fogsz érezni, ha rá gondolsz, nem lesz fájdalmas/dühítő.
2015. ápr. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
idő idő idő. és még több idő. ez kell ahhoz ,hogy el tudd fogadni, ami történt, hogy megbékélj vele, meglásd, hogy miért jobb így neked is. ki kell ábrándulni belőle, felhagyni az idealizálással, szembenézni azzal, hogy nem volt olyan jó, amilyennek hitted, csak nem vetted észre a problémákat. rengeteg idő kell ehhez, és sok-sok új dolog, új ismeretségek, hobbik, életesemények...
2015. ápr. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!