Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Diplomás fiúk, lányok ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Diplomás fiúk, lányok ti elvárjátok, hogy a leendő párotoknak is legyen diplomája vagy egyetemi tanuló legyen, ha igen miért?

Figyelt kérdés
Fent vagyok egy társkeresőn és látom többen elvárják és nem értem miért. Egy párkapcsolatban nem ennek kéne a fő szempontnak lennie, hanem az ember értékeiben, mennyire vonzódnak egymáshoz, mennyire szeretik egymást, de azért, mert nincs papírja vagy nincs olyan munkája emiatt dobni valakit elég alacsony érzelmi intelligenciára utal.
2015. ápr. 23. 19:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nem mert nem munkatársat keresek
2015. ápr. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%
En annyi idiota embert latok egyetemen is, szoval nalam nem lenne ez fo szempont. Nem ez alapjan dontom el valakirol, hogy buta vagy sem.
2015. ápr. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 DavidGlock ***** válasza:
4%
Ha dimplomam lenne is azt kivannamh baszott dogos legyen az se baj ha iskolaba se jart meg xdd
2015. ápr. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem, mert a szerelem, tisztesség, szeretet, becsület, figyelmesség, erkölcsösség, tisztelet, önzetlenség..stb. nem diplomában mérhető!
2015. ápr. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem fotos az intelligencia meg az intellektus, de ezt nem diploma alapján ítélem meg, ugyanis én is ismerek buta diplomás embereket.
2015. ápr. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
* fontos
2015. ápr. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
50%

Nem várom el, de nyilván nem hátrány. Párom bolti eladó, én középvezető vagyok, nem eszerint választottam.


24L

2015. ápr. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Több oka is lehet.


Aki épp egyetemen tanul, annak egy csomó friss élménye és tapasztalata az egyetemi élethez köthető: írja a zéhákat, éjszakázik a beadandóval, szívatják a vizsgán, vagy épp részegen fetreng a kolifolyosón. Ha ezekkel a másik fél nem nagyon tud mit kezdeni, akkor elég sok közös téma elvész. Azokban a korosztályokban, ahol már alig tanul valaki, ennek kisebb a jelentősége.


Mások nem bánják, ha sikerül többé-kevésbé szakmabéli párt kifogni, netalántán hasonló mélységű ismeretekkel.


De ezek csak előzetes feltételezések, amelyek megkönnyíthetik, hogy az ember nagyobb eséllyel találjon hozzá illő párt. A nagy többség nem hiszem, hogy pusztán azért dobna bárkit is, mert nincs papírja.

2015. ápr. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem várom el. Azt várom el, hogy intelligens legyen. Az intelligenciának és a végzettségnek pedig nem mindig van köze egymásoz.
2015. ápr. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem várom el! Viszont azt sem tolerálom, ha egy lány bár szakmát szerzett, a szotyiköpködős szakközépből jött ki. Sokszor a tanultság műveltséggel is jár együtt, de az is igaz, hogy fordítva ez nem mindig igaz. Legyen az esze a helyén, na meg a szíve, és ennyi elég!
2015. ápr. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!