Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hölgyek! Nektek számít hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Nektek számít hogy mennyit keres egy férfi/párotok? Öszintén!? A páromnak elhihetem hogy nem zavarja, hogy nem keresek olyan jól?

Figyelt kérdés
Nem provokáció,tényleg érdekel.Én nem keresek valami jól,igaz nem éhezünk,nem szenvedünk hiányt semmiben,de néha úgy érzem,páromnak kevés lesz egyszer ez amit keresek.Nyilván azon dolgozom,hogy többet keressek.Szóval őszintén érdekelne a dolog.Szerintetek elhihetem neki,hogy tényleg nem érdekli?
2015. ápr. 23. 20:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen, de ha túl sokat problémázol ezen, az se jó.
2015. ápr. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
Nem az a baj hogy keveset keres, hanem ha nem törekszik arra, hogy jobb legyen, hogy haladjon, ha nincsenek ambíciói.
2015. ápr. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha csak az anyagiakat nézzük, akkor nem az a kérdés (nekem), hogy mennyit keres, hanem az, mit tesz meg azért, hogy jó munkája legyen. Ez alatt azt értem, hogy 1. az érdeklődési körének és képességeinek megfelelő munkát végez-e, vagy lustaságból beéri rosszabbal is

2. képzi-e magát azért folyamatosan, hogy minél jobb munkát végezzen (amiért valszeg egy idő után a jövedelme is magasabb lesz)


Természetesen legális foglalkozásokra gondolok, egy maffiózó akkor se kéne, ha a WC-csésze is színaranyból van a kastélyában.

2015. ápr. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem. A párom keresett egész jól, volt munkanélküli, mostkb. minimálbért hoz haza, de ha majd én keresek, valószínűleg kilép, mert elmegy rá a napja és kevés pénzt hoz. Remélem, majd keres azért valamit valamikor, de úgy ennyi. Nem ambíciózus kicsit sem. Én elvben igen, de pénzkeresésben én sem vagyok jó, de már látom, mit kell tennem, hogy ez megváltozzon. Viszont amikor mélyen voltam, nem kötött belém, eltartani speciel nem tartott el, mert több volt az örökségem, mint a jó fizuja.

Ilyen is van.


Ha pedig mesés fizum vagy alacsony igényem lenne, felőlem akár ne is keressen semmit, csak segítsen mindenfélében, s persze használja az agyát vagy képességeit valamire...


Azt hiszem, elég speckó a hozzáállásom, de ez van.

2015. ápr. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%
Ha kijövünk és úgy is ki fogunk jönni, hogy otthon maradok a csecsemővel, akkor nem zavar.
2015. ápr. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavar, hogy a férjem kevesebbet keres. Sőt gyeden van, ami alig 100 ezer Ft, én több mint 200 ezret keresek. De ha lejár a gyede és gyest kap, az alig lesz 27 ezer Ft sem, de ez sem érdekel, ha az én fizetésemből meg tudunk élni. Közös a kassza, közösek a célok, egy csónakban evezünk. Soha nem volt ebből nálunk vita, konfliktus vagy beszólás.
2015. ápr. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem számít. Csak olyannal tervezek közös jövőt, aki akkor is biztosítani tudja az anyagi biztonságot, a normális megélhetést, amikor én 2 évig otthon leszek a gyerekkel. Szerintem ez a férfiak feladata. Nem vajas kenyéren szeretném felnevelni, vagy 2 napos akciós fornettin. A munkámban én is próbálom kihozni a maximumot, túlórázok is amennyit lehet, és ha az én fizum kiesik, azt így is meg fogjuk majd érezni. De a párom azon igyekszik, hogy ez majd ne okozzon a jövőben problémát.
2015. ápr. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

nagyon fontos. nemi szerepek elavultsága ide vagy oda, a férfi a biztonságnyújtó, aki elsősorban megteremti az egzisztenciát a családjának.

22L

2015. ápr. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

nekem nem. semennyit se keres.

az a baj, hogy érthetően rossz kedve is van tőle.

2015. ápr. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!