Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a fiú szünetet kér?

Figyelt kérdés
Az azt jelenti , hogy vége vagy még lehet reménykedni ? mert pl. a facebookon a csetet is kikapcsolta , ha irok neki nem vállaszol ? szerintetek mit tegyek ??

2015. ápr. 23. 20:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Szünetet kért, hagyd.
2015. ápr. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ha semmi további magyarázatot nem adott, felejtsd el
2015. ápr. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A szünetnek az égvilágon semmi értelme, ha úgy is dönt, hogy folytassátok, a bizalmad már neked is megrengett, már nagyon kicsi az esélye annak, hogy minden boldogan folytatódjon. Én a helyedben végiggondolnám, hogy ha ennyi (nem tudjuk, hogy mi történt) elég volt ahhoz, hogy idáig jussatok, akkor van-e értelme folytatni, ha úgy is dönt, hogy folytassátok, illetve elgondolhatnál azon is, hogy megelőlegezd neki, hogy ne kelljen tovább gondolkodnia.
2015. ápr. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Gondok vannak.

Már én is használtam a szünetelést szakítás felvezetéséhez.

2015. ápr. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szünet= közeledik a kapcsolat vége.
2015. ápr. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat ! , én próbálom felejteni , csak hát olyan nehéz ...
2015. ápr. 23. 20:50
 7/7 anonim ***** válasza:
Konyec, minden esetben.
2015. ápr. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!