Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen? Nem szeretne talán?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen? Nem szeretne talán?

Figyelt kérdés
A barátommal elég sok a gondom mostanában. ő 17 én 16 éves vagyok. Egy városban lakunk, nem egy suliba járunk. De borzasztó keveset találkozunk. Hetente 2 alkalom már nagy szám. Sajnos én hiába szeretnék vele lenni többet de nem lehet. Ő soha nem ér rá, mindig dolgozik. Állatokat tartanak, traktoroznak, mezőgazdasággal foglalkoznak. Most hétvégén is már írta hogy szombaton trágyát hordani kell menni, vasárnap birkát nyír, nem ér rá. Hétköznap sem, neki este/délután etetnie kell. Én nem mehetek hozzájuk, mert nem szereti, elmondása szerint félt hogy bajom esik a sok állat között. De így meg soha nem lesz egy normális kapcsolat köztünk? Mit lehet tenni, mit csináljak? nagyon szeretem és ő is szeret, ezt mondta. amikor udvarolt nekem, látszott rajta. Vagy fogadjam el így hogy ha én nem keresem, akkor ő akár másfél hétig se keres?
2015. ápr. 23. 21:32
 1/6 anonim ***** válasza:
próbálj vele megértő lenni :)
2015. ápr. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Figyelj ő szeret téged ezt hidd el! Azért nem akarja hogy menj nehogy bajod legyen ahogy leirtad..ez természetes! De fogadd el hogy nem csak te vagy az életében hanem a munka hogy pénz kapjon eltartsa magát meg téged..nem lehet mindig ott veled ezért örülj és használd ki azt a pár találkozót amit vele töltesz:)
2015. ápr. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Első kapcsolata? Az is közrejátszhat.
2015. ápr. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Csak az a lényeg egy kapcsolatban hogy bízz benne:)
2015. ápr. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
ezt vele kell meg beszélned :) ülj le vele és kérdezd meg amit akarsz, mond meg nekei hogy ez neked nem jó és majd lép valamit
2015. ápr. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Próbáld meg rávenni, hogy beengedjen a gazdaságba, hogy érdekel az amit csinál (már ha tényleg így van). Jó dolog ha félt, de szerintem nem kell túl félteni az ember ilyen helyen, ha az állatokhoz meg a működés közbeni gépekhez ésszel közelít az ember. Írtad hogy városi vagy, lehet hogy fél, hogy lealacsonyítónak találod az ilyen munkát (sajnos sokan annak tartják, pedig a mezőgazdaság nélkül pont hogy összeomlana a civilizáció...), vagy attól fél, hogy idegennek éreznéd magad ebben a környezetben mivel nem ebben nőttél fel, mivel ő dolgozik is ott közben nem tudna mindig figyelni rád, hogy ne essen bajod.
2015. ápr. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!